Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 300W, 200W / WLS-TC 70W | AK-47


Recommended Posts

Troszke oklapniete te liscie podlej im,solidna dawke z azotem noi Panowie czemu ich nie naginacie Lst na glebe roche zabawy a wszystko sie dosswietli glowny top 2dni. Itak sie wybije do gory a reszta ladnie sie doswietli zauwarz,ile tracisz na tych. Badylkach co maj malo lisci a gdybys je polozyl boxzne topy staly by si glownymi a tak jessn glowny i boczne nic nie warte ,:(

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niekoniecznie niedobory kolego srawdzasz PH wody jaka podewasz? znawozem nalez,y odczekc kilka minut zeby zprawdzic czy ph ustabilizowalo sie i,po 5 minutach mierzysJesli Ci 6,2 6.5 to wporzo a jak krzak juz do lampy dotyka to bez problemu lam lodyge ale nie wyrrwij :D w zgieciu sie zrosnie i bedzie sobie rosnac poziomo by bylo,miedzy 6.2-6.7 max o ile dobrze pamietam terazci kolor,lisci zly wcale nie,musi,oznaczac niedoborow,pierwiastkow tylko masz,np,zle ph ziemia i roslina nie przyeswoi pierwiastkow bo ph najlepie by mialo 6,2 ,6.7 chyba.ze.sie bawjsz w.biotabsy to tam juz ph jest nie.wazne ale to juz trzeba.pytac Amby,dokkadniejj.,wtedy tabketkicw ziemie i. Tylko woda a PH JUZ wcale Cie nie inferesuje :D dlaatego ja.zawsze.zbinalem pare mropel octem do 6-2 ph i nie mialem problemów .... tylko,.ze mikro i makro elememmty sa tak samo,waznee jak,nawoZy a,moze i wazniejsze,lepie zainwestowwac i. Nie bedzie problemow zcmagnezem itak. Dalej. Wybaczcie bledy juz troche.padam ide spac :) Inwestujeszw mikro,i,makro i raczej zapominasz o. Niedoborach magnezu wapnia etc ale tez w rozsadnej,dawce

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@kushownik - na flo porządna dawka AZOTU ? A później piszesz , że sam nie wiesz czy to azot , bo pewnie ph i znowu o brakach....

 

Napisałeś:

 

"mikro i makro elememmty sa tak samo,waznee jak,nawoZy a,moze i wazniejsze"

A CO MAJĄ W SOBIE NAWOZY ? Nie makro i mikro elementy przypadkiem ? 

 

Ktoś tu na siłę próbuje być mądrzejszy od telewizora tylko , po co ? Te wypowiedzi oprócz zamętu nie wprowadzają do tematu nic. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 4 flo

Przegotowałem po literku dla każdej z dziewczyn 100% Wegi 100% Flores 100% PK wszystko zmieszane razem , odstane 3 dni .

Zamierzam podać miksturę ale nie wiem czy to dobry pomysł .

Informacja dla 

Kushownik PH mieszanki wynosi 5,9 gleby 6,3

PS: Jednego krzaka złamałem na wysokości 25 cm "Wópadek" zobaczymy jak sobie poradzi.

DSC 0159

DSC 0160

DSC 0161

DSC 0162

DSC 0163

DSC 0164

DSC 0164

DSC 0165

DSC 0166

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+