Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Auto Haze, Auto Critical, Auto AK 47


Recommended Posts

dzień 60

gallery_40794_1467_487103.jpg

Szogun. Strasznie liściasty ^_^

Zapach piękny cytrusowy "z przodu" z drzewiasto -sosnowym tłem. Lubię Critical'e

 

 

 

gallery_40794_1467_559656.jpg

 

Ta roślina  ma parę zalet. Zdecydowanie najszybsza sztuka, Wygląd topów dość podobny do ak47. Łatwa przy obróbce. Zapach inny niż ak 47 tu raczej słodki i ziemisty w tle.  Już częściowo zebrana.  Reszta wkrótce również zrobi miejsce dla pozostałych :-)

 

 

 

gallery_40794_1467_335333.jpg

 

Ten ak tez jest szybki.Ładnie oblany żywicą. Zapach ziemisty.

 

 

 

gallery_40794_1467_301714.jpg

 

Dłużej kwitnie ale duża z wielkimi kielichami rośnie.

 

 

 

gallery_40794_1467_631999.jpg

 

Tutaj podobny fenotyp jak u poprzedniej. Zrobione LST. Jak widać LST bardzo fajna technika i warto ją stosować.

 

 

 

gallery_40794_1467_664348.jpg

 

Rodzynek. Mam wrażenie jakby czas dla niej wolniej płyną. Ciekaw jestem czy będzie dobra  ;)

 

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Piknie Mr.Dzik :D zajebiste panny masz i faktycznie powiem Ci , że Critical prawie toczka w toczkę jak mój ;) oprócz tego , że Twój z tego co policzyłem - bo nie napisałeś który to dzień - jest o miesiąc starszy , ale struktura liścia i nawet układ jest podobny :D

AKacze też pikne , mimo , że wszystkie wygladają troche inaczej. Co do Haze'a to powiem Ci , że najładniej się prezentuje   :trawka:

Mam nadzieje , że moja Amnesia będzie podobna  B)

 

Powodzonka do końca i napisz z którego dnia są fotky ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

LST takie żeby tylko główny nagiąć i wyrównać wszytko mniej więcej w poziomie. Byle by nie za późno żeby odgałęzienia zdążyły "stać się głównym pędem". Tutaj nie przykładałem do tego wagi. Robiłem to jedynie po to by rośliny były równej wysokości.

 

Czytałem że dodatkowo zwiększa to poziom terpenoidowych olejków eterycznych w roślinie. Moja ulubiona technika :-)

 

Super sprawa taki swojak. Pozdrawiam.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+