Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Auto Haze, Auto Critical, Auto AK 47


Recommended Posts

Pomysł z gumą bardzo fajny. Jeśli ich nie położysz może być tak że szczyt główny za bardzo ucieknie w górę a dolne odrosty będą daleko od lampy. Takiej sytuacji nie lubię nawet przy HPS. Dlatego mam Cool-Tube na wysokości tej samej co szczyty (!), a najmniejsze rośliny na podstawkach.

 

Mógłbyś ewentualnie pokusić się i zrobić na jednej dla porównania. Decyzja należy do ciebie.

Widzisz te auto mi jakoś dziwnie zareagowały na LST. Zobaczymy przy finiszu. Przy poprzednich grow było dobrze.

 

Przy sezonówkach będą robił chyba zawsze, bo po prostu widzę jaki to ma potencjał. Czytałem ostatnio że to bardzo dobrze wpływa na roślinę i jej gospodarkę hormonalną -zmuszając rośliny do zwiększenia ich produkcji..

 

Nich kwitną bo spaliłem już wszytko i czekam na nie :-)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Też mi się wydaje , że LST dobrze wpływa na rośliny , ale nie będę go robił tym razem również.....no chyba , że mnie zmuszą :D

Ale przy LED'zie nie powinno być problemu z tym , że główny będzie się wyciągał....Zresztą zobaczę co się będzie działo i na bierząco będę reagował :)

Jak pisałem wcześniej fajny harmik masz tam u siebie  :excellent:

 

Tak na marginesie , jakiej pojemności masz u siebie donice ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Miałem zamiar to zrobić przy zbiorach ale w takim razie następny up będzie z miarką.

 

Mam w zanadrzu jeszcze 2 roślinki. Są to sezony z przewagą indica prawie na samym kokosie. Okazuje się że ziemórkom nie robi różnicy czy to ziemia czy to kokos. Na nich przetestuję patent przeciw ziemiórkom. Wysypię powierzchnię 2cm piaskiem. Może nie przesieje go przez włókna kokosowe :-) Podejrzewam że dzięki temu będę musiał rzadziej podlewać a oddychanie będzie na tym samym poziomie. Poza tym wydaje mi się że konopie lubią też i trochę piasku.

 

Te lekkie niedobory - okazujące się na dolnych liściach to (jak sądzę) efekt podsuszania kiedy to składniki są gorzej dostępne i roślinka ciągnie pierwiastki mobilne z liści. Raczej tym się nie przejmuję bo lepiej jak jest lekko niż choć raz przenawozić. Jednak teraz kiedy system korzeniowy jest tak rozbudowany że korzenie mam przy powierzchnii staram się nie dopuszczać do zbytniego przesuszeniia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzień 53

 

gallery_40794_1467_368785.jpg

 

gallery_40794_1467_252860.jpg

 

gallery_40794_1467_792510.jpg

 

gallery_40794_1467_139064.jpg

 

gallery_40794_1467_468382.jpg

 

gallery_40794_1467_809485.jpg

 

Rośliny są na takim etapie ze wstrzymują się z produkcją pistli. Teraz  tylko puchną i obsypują się trichomami.

Z oceną i komentarzem co do genów wstrzymam do końca. Nie ma sensu się rozdrabniać.

 

Jeśli chodzi o wysokość roślin to myślę że dla takiego boksu jest optymalna. Coraz bardziej jestem przekonany że na  automatach również warto stosować LST.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+