Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | Auto Haze, Auto Critical, Auto AK 47


Recommended Posts

No i co się bedę powtarzał :D Piękne i tyle w temacie :)Haze już gotowa....czeka na muśniecie nożyczek  :harvest:

Critical nabrał masy :silka:  i też nie będzie odstawał  :) Kiedy planujesz ścinkę całości ? I trichomki się prezentują podobnie co u mnie....czyli duży rozstrzał- od przeźroczystych po ciemny bursztyn. 

 

:malina:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

gallery_40794_1552_479762.jpg

 

gallery_40794_1552_480771.jpg

 

 

 

Kilka słów tytułem podsumowania. Grow zakończyło się pozytywnie więc trzeba się cieszyć.  Jednak nie obyło się bez mankamentów.Moment krytyczny był po 2-3cim tygodniu kiedy to rozważałem usunięcie roślin ze względu że wyglądały jak kupa.. Początek veg'u więc był bardzo lichy. Okazało się że ziemiórki rozpoczęły inwazję. Nie udało mi się ich ostatecznie wytępić. Taki szkodnik!

 

 


 

Łoł co ty im za mixtury podajesz, heh póchną strasznie miodzio!??

 

Może tego aż tak na fotkach nie widać ale okazuje się że przez całą uprawę rośliny karmiłem delikatnie tak że widać było nawet lekkie niedobory a mimo to i tak rosły i puchły ładnie.Dobrą mieszankę uprawową zrobiłem pewnie to im spasowało.

 

 

Pozdrawiam wszystkich!

 

Jeszcze dodatkowo 2 fotki :-)

 

 

gallery_40794_1552_134112.jpg

 

gallery_40794_1552_482670.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+