Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Auto Haze, Auto Critical, Auto AK 47


Recommended Posts

Rośliny w pierwszych dniach szły bardzo kiepsko. Tak kiepsko że sfrustowany chciałem je wyrzucić.

Wykazywały chyba wszyskie możliwe niedobory naraz. :o

 

Zastanawiałem się z czym zjechałem a mogłem zjechać dużo bo dużo kombinowałem. :-) Myślałem że może przenawoziłem albo przegiłąem z którymś ze kładników mieszanki. Myśląłem że aluminowa rura wentylacyjna która pękła, dmuchała gorącym powietrzem i im zaszkodziło.

Jednak nie. Dałem ciiała w innym miejscu. -Mieszankę uprawową przygotowywałem wcześniej i trzymałem spory okres czasu szczelnie zamkniętą w worku foliowym :Facepalm:

 

Tak że ten tego no. Już jest lepiej. UP w przygotowaniu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

:shock:  ZAJEBIŚCIE !!!! Nie strasz nasepnym razem ;)

 

 

Scorp, Uwierz mi że ja też byłem przestraszony. To przetrzymywanie gotowej mieszanki w worku foliowym to bez rozumu chyba zrobiłem ;-) Dobrze że odbiły po myśli.

 

Elegancko bardzo zdrowa zieleń i gęsto się zrobiło w boxie. Lejesz im jakiś nawóz na flo?

 

Bardzo im się polepszyło Widać że mieszanka wyszła mi nie najgorsza jeśli chodzi o proporcje ale trzeba było ją flushować żeby dotlenić i wypłukać troszkę. . Obniżyłem. ph, dodałem trochę dolomitu itd.

 

Z nawozem muszę bardzo delikatnie bo mieszanka jest bogata w bio komponenty pochodzenia z pobliskich sklepów ogrodniczych :-).. Używam nawozu płynnego, uniwersalnego, bio-mineralnego do kokosu. Nawóz na kwitnienie zacznę podawać jak już kwiaty będą maksymalnie pierzaste / włochate . Dam im Green Sensation. Używałem już tego wcześniej i coś mi się wydaje że bardzo dobre :-)

 

 

Nigdy nie zostawiaj przygotowanego już nawozu na "następny raz".

Spore różnice we wzroście plantów, może pomyśl o łamaniu łodyg - supercroppingu?

Wyglądają bardzo zdrowo, to nie daj ciała drugi raz Kolego. Powodzenia!

 

 

Nie mam w zwyczaju zostawiać nawozu na następny raz. Tutaj bardziej poszło także o to że przydusiłem glebę jałowiąc ją tym samym w tlen. Poza tym mogły zacząć się rozwijać niekorzystne bakterie powodujące gnicie korzeni.. Ph musiałem drastycznie obniżać. Na szczęście przy kokosie ph reguluje się bardzo szybko i łatwo.

 

Wzrost roślin reguluję w miarę potrzeb.. Tutaj niektóre donice stoją na podwyższeniu. Przy takim ustawieniu cool-tube najwyższe daję na boki żeby całe były doświetlone :-) Muszę jednak przyznać że automatyczne rosną trochę jak dzikusy i z tym głównym szczytem nie zawsze jest tak fajnie manewrować jak to jest w przypadku odmian sezonowych.. Bardzo lubię LST ale chciały "iść wolno". I poszły. Łamać nie muszę bo światła raczej mam dość a i miejsca na złamany szczyt brak.

 

Nie jest źle. Mogło być lepiej. Jak w życiu :D

Dzięki za dobre słowa i pozdro

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pikne nie ma co gadać a na ich różnice we wzroście powiem tak to nie komuna że wszyscy to samo i

wszystkim tyle samo?. To żywe organizmy i rosną w róźnym tempie mimo że mają niemalże identyczne

warunki i to niemalże robi te małe różnice a i genetyka też troche czasem namiesza?.

Jeszcze raz piknie panie?.

Pozdro?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+