Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 130W | Nev. Haze, Critical Kush


Lazania

Recommended Posts

Witam.

 

Dzień 65/46 flo. Wg producenta zostało im dwa tygodnie ;)

 

Świecę im teraz 9,5h.

 

Rośliny idą jak trzeba. wczoraj dostały po raz drugi po 10ml na 1l guankanlong extract, na smak i zapach, i po 2ml na 1litr orgatrexu.

 

Z lampy też jestem bardzo zadowolony, mimo tego, że przez przypadek wpadl mi w wiatrak sznureczek od easy Rolls i jedna lopatka się wylamala i halasuje bardziej od wyciągającego. Na następny grow musze ją rozebrać i ogarnąć to.

 

Myślę, że wszystko idzie tak jak powinno, z resztą spójrzcie sami.

 

Zacznę od Mutant Kusha. Wygląda bardziej jak biedny automat. Kwiaty mam nadzieję, że trochę zaczną przyrastać bo szronią się bardzo ładnie, ale w ogóle nie są zbite.

mutantkush

mutantkush

mutantkush

mutantkush

 
Drugi Kush bardzo mi się podoba, roślinka jest mała i krępa, zdecydowanie mogłem ją dłużej na wegu potrzymać, nie zaszkodziło by jej. Pięknie się szroni.

kush

kush

kush

kush

kush

 

Pierwszy Haze. trochę szybszy od drugiego, ale to pewnie przez to, że druga była łamana. Ładne pałki rosną.

haze1

haze1

haze1

haze1

 
Drugi Haze, jak wyżej pisałem był łamany więc jest kilka dni opóźniony co do pierwszej rośliny. Myślę, że niczego mu nie brakuje.

haze2

 

haze2

haze2

haze2

 

I coś dla wielbicieli UFO.

wbudzie

wbudzie

wbudzie

wbudzie

wbudzie

wbudzie

 

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Chłopaki dzięki za dobre słowo. Dziewczyny słyszały i rosną popisowo. ;)

 

Dzisiaj dzień 80/61 Flo

 

Harem wygląda bardzo dobrze, wczoraj przy podlaniu dostały orgatrexu, bactrexu i guankanlong extract.

Świecę im teraz 9h.

 

Myślę, że zostały im maksymalnie dwa tygodnie i będę ciachał. Trochę nie mam na to warunków w tej chwili, mam nadzieję, że wszystko pójdzie tak jak powinno. Najchętniej ściął bym je na początku grudnia, ale już byłoby za późno.

 

Jak oceniacie "dojrzałość"?

 

Tradycyjnie zacznę od mutant kusha.

mutant kush

mutant kush

mutant kush

mutant kush

 

Kush

kush

kush

kush

kush

kush

kush

kush

 

Haze.

haze1

haze1

haze1

haze1

haze1

 
Haze.

haze2

haze2

haze2

haze2

haze2

 

I grupowe.

domo

domo

domo

 

 

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

trichomy powoli mleczne się robią. mam stary ruski przenośny mikroskop i się swietnie sprawdza.

najgorsze, że dzień na programatorze mam tak ustawiony, że jak przychodzę po robocie to mam 15 minut na ogarnięcie co słychać. a czasami po prostu zapominam do nich zajrzeć i w nocy już nie ruszam.

w każdym razie nie śpieszy mi się na razie:)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+