Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 200W / LED 280W | Bubble Bomb, AK47, White Widow, Chemdog


maq0000

Recommended Posts

Elo Elo :) 
 
Mały UP.  :)   18 dzień flow

Panienki zdrowe i chyba żwawe :) ostatnie podlanie było 60ml bat guano na poprawę smaku i zapachu, ale na razie odstawię. teraz co podlanie będzie alga Bloom, Panienkom z tego co zauważyłem to nie przeszkadza :) WW odbiła do góry więc git ;) Nie obyło się bez małego fryzjera, ale tylko same małe dole odrosty. Pozdrawiam i zapraszam do oglądania i komentowania :)


 

IMAG0636

IMAG0637

IMAG0639

IMAG0643

IMAG0641

IMAG0645


IMAG0644


Lewo od góry : Ak47, chemdog, Bublle bomb
                         BB,       BB,       , WW
                                     BB

                                                Pozdro :)


 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemka wszystkim, mały up na to co się dzieje ale najpierw relacje z zabawy :P zakupiłem trochę sprzętu nowy namiot wiatrak,SuperThrive i lampę. wyczytałem w gazecie bardzo dobre opinie o sugar royal plagrona ale niestety na razie sobie daruję :P ostatnio poszła sama woda z SuperThrive ( 7 kropel na 6L ) tak na stres przy małym strzyżeniu i oprysk z alga bloom. 

Dzień 28-29 Flow

 

IMAG0663

IMAG0653


Bubble bomb 

IMAG0660


Bubble bomb-2

IMAG0657


Ak (coś na razie słabo chyba :P  )

IMAG0659


Chemdog

IMAG0658


Bubble bomb-3 ( miała łamanie topa )

IMAG0654


WW

IMAG0655



To na razie wszystko :) według mnie 3 krzaki wyglądają owocnie :) martwi mnie ak bo coś wolno idzie, ale cóż :P trzeba będzie trzymać aż spuchną :) Pozdro wszystkim :) 

 


 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich.

Dzień 36-37 flow 
Mozolnie do przodu :) ale bywają też problemy np. z WW i jednym Bubble bomb, nie chcą zbytnio pić wody, więc wiec na razie średnie dawki czystej. jeszcze z 25-30 dni postaram się je trzymać ale powoli lecę z 3x the Ultimate :) miłego oglądania  :trawka: 

BB
 

IMAG0668

IMAG0665



WW

IMAG0669

IMAG0671



BB-2

IMAG0673

IMAG0672

IMAG0674



BB-3 ( problem z piciem)

IMAG0680



AK-47

IMAG0678



Chemdog

IMAG0676

IMAG0682



niezbyt jestem zadowolony z 3 roślinek ale to też przekłada się na kilka błędów i mix odmian w namiocie oraz różne potrzeby nawożenia tak mi się wydaje. Pozdro wszystkim :)

 

 

 

 

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+