Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 200W / LED 280W | Bubble Bomb, AK47, White Widow, Chemdog


Recommended Posts

Witam.

 Dzień 23 weg.

Dziś nadszedł dzień aby trochę po molestować pomidory :P Czterem panienkom miażdżyłem łodygę, na 2 różne sposoby. Efektem tego pierwsza BB trochę dostała po dupie. Pierwszy czyli zwykłe ściśnięcie łodygi na trzask( można spokojnie powtórzyć nawet do 4 razy) wszystko wyszło tak jak miało mam nadzieję, oprócz tej jednej co została trochę rozerwana. Drugi sposób to przytrzymać trzpień i górną część wykręcić tak o 180 stopni i ścicisnąć( zrobione na WW)

BB z blizną :P

IMAG0598


AK- na tej wysokości ściskałem

IMAG0597


WW( zgrubione miejce miażdżenia)

IMAG0596


BB 2- zwykłe miażdżenie

IMAG0600


AK- trzask :P

IMAG0599



Po takim zabiegu zaleca się oprysk z nawozem lub witaminy na górną część rośliny. Teraz czekamy na efekty . Pozdro

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemka już Ci wszystko piszę :)
To Super cropping, łamanie łodygi w czasie weg. w ten sposób ścianki się pogrubiają i wysyłają Więcej hormonów do górnych partii co prowadzi do ich większego rozrostu (dobre z LST). Wykonuję to pierwszy raz jak coś :P więc to eksperyment. Dziś już się wyprostowały, o dziwo rozerwany BB też :) Jutro podlanie 750ml wody ph 6.0 z bat guano i alga bloom. 

cole-train-marijuana.jpgtakie ta z neta.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

akurat kolego to co na fotkach to nie super cropping tylko Monster croping polegajaca na sadzeniu klonow roslin kwitnacych dzieki czemu rosliny wyksztalcaja wiecej masywniejszych odrostow.Super croping to lamanie a rosliny na zdieciach nie wygladaja jakby byly lamane to sa raczej efekty Monstera.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+