Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 200W / LED 280W | Bubble Bomb, AK47, White Widow, Chemdog


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich :) po małej przerwie czas opowiedzieć co się dzieje :) wszystko git lecz póki co Bubble bomby nie zachwycają plonem gdy się tak patrzy :P zobaczymy jak to będzie na ostatnich tygodniach i samej wodzie :) po drugiej uprawie chemdoga i Ak-47 mogę stwierdzić że te odmiany potrafią wybaczać błędy i dobrze owocują :) 
W międzyczasie mam już przygotowane 3 The Ultimate ( ok. 8 dni) oraz 2 Iced Widow(ok. 4 dni) 
niestety fotki były na szybkiego a aparat słabo sobie radzi :P wiecej  za parę dni zrobię i dokładniejsze :P

Dzień 48-49 Flow

Chemdog

IMAG0688

IMAG0684



Bubble bomb a tam z tyłu ak-47 :P

IMAG0687

IMAG0686

IMAG0685


Pozdro wszystkim :)


 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elo elo :)

Leclerc- niestety tu chyba masz rację, Chemdoga już może nie być. Pestki kupiłem od GHS, były jeszcze od Humboldt seed. Z tego co się orientuję Na rynku są tylko dostępne "Dinachem" oraz "auto chemdog" ale to już nie to samo :) mniejszy plon i inne właściwości niestety. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko, bardzo ciekawe odmiany masz w tym swoim namiocie. Powiedz mi, gdzie kupowałeś tego Chemdoga?

Pytam, bo bardzo chcę go stestować,  a nigdzie go nie ma i rzekomo ma już nie być.

 

od GHS tu widziałem, ale sam nie korzystałem z tego banku:

https://sidbank.pl/sklep/seedshop/przeznaczenie-nasion/nasiona-indoor/chemdog/

 

możesz też posprawdzać tutaj:

http://en.seedfinder.eu/strain-info/Chemdog/Green_House_Seeds/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Mały up :)

Dzień 58 flow

Panienki puchną, spokojnie powoli, po liściach nie widać szybkiego końca, ale najmniej zostało Bubble bombom, od tygodnia panienki dostają samą wodę, tylko ak i chemdog dostał bat guano na  smak i jakość. 

Buble bomb #1( pachną słodko cuksami i trochę gumą turbo, ciekawe jak będzie po słoikowaniu :) 
 

IMAG0720

IMAG0721


BB #2

IMAG0728

IMAG0729


Ak-47( bardzo przyjemny słodki aromat)

IMAG0722

IMAG0723



Chemdog

IMAG0724

IMAG0725

IMAG0726

IMAG0727

Ak-47 fajnie było by więcej posadzić ale jest trochę rozłożystą choineczką :) w namiocie trochę się gniecie. Wszystkich panien nie wyjmuję bo znając szczęście tylko je połamię ale oprócz WW która ma miała nadmiar wapnia lub niedobór manganu wyglądają identycznie.  Pozdro :)

 

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+