Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 200W / LED 280W | Bubble Bomb, AK47, White Widow, Chemdog


Recommended Posts

Sorka Maroca999. Już poprawiłem, tak masz rację bez namysłu wrzuciłem złą fotę, poprawiłem i dorzucam link do stronki ze źródłem oraz filmem :) 
http://www.growweedeasy.com/how-to-super-crop-marijuana
moje panienki wyprostowane, za 2 dni zmieniam światło na flow.  dziś poszło 8ml alga bloom i 15 ml bat guano na 5l wody. 
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam :)
dzień 27/ 1 flow.

Siemka wszystkim, panienki już po przełoczeniu światła i zmianie na led. wszystko wygląda ok. Tylko rozerwany BB z jednej stony kształtuje małe odrosty przez ten mały incydent. łamania powoli grubieją i za 2-3 dni będzie po kłopocie, gdy w pełni się odbudują i łodyga wyciągnie to wrzucę parę dokładnych fotek. Tymczasem powoli do przodu :) 


 

IMAG0601


BB z errorem :)

IMAG0603

IMAG0602

IMAG0604

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam Panowie z zielonych krain :) jedna myśl ostatnio mi nie daje spokoju, czy zmiana rodzaju oświetlenia ma wpływ na rośliny( z HPS na Led itp. ) typu stres, chermienie ? Niby wszystko pięknie ale panienki ciut leniwie idą w górę. Na stan ich zdrowia nie narzekam, ale dolne odrosty w WW zaraz przegonią szczyt :P jeśli ktoś coś wie będę wdzięczny za info. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To wiem :) ale żeby aż tak? :) może być kiepsko z miejscem, dlatego pytam :) i jeszcze tak nie ufam tym Led ;) A jak wygląda sprawa wpływu zmiany rodzaju oświetlenia ? są skutki uboczne? Wcześniej miałem jedną roślinkę pod Ledową żarówką 60W, i jakoś bardziej szła w górę, hmm cóż, może to geny lub ten super croping. Dziś i tak z przewrażliwienia zmieniłem na HPS żeby podciągnąć je wyżej, muszę trochę usztywnić tą uszkodzoną łodygę w Bubble bomb bo Póżniej pewnie się złamie w pół pod ciężarem, a narazie nawet palców tam nie wcisnę :P 


Na dzień dzisiejszy to wygląda tak 
 

IMAG0606



Być może jestem trochę przewrażliwiony :P Muszę jeszcze dodać że raczej zostanę przy nawozach Alga grow i bloom. Bio tabsy są ok. Ale przy stosowaniu serii "alga" zauważyłem lepszy wigor na weg. oraz intensywniejszy zapach na tym etapie. Wcześniej chemdog  i Ak waliły ostro, teraz ledwo czuć. Ale zobaczymy co to będzie później ;) W pogotowiu czeka też Guanokalong na poprawę smaku i zapachu ;) Pozdro ;)





 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

LED'owa żarówka była po prostu dużo słabszej mocy i pewnie dlatego roslinka bardziej się wyciągała :)

Nie wiem czy bym zmieniał z HPS'a na LED'a....i znowu z LED'a na HPS'a. Żeby kobitki się czasem mocno nie zdziwiły ;)

Lepiej zdecyduj się finalnie na jakąś opcję i tak zostaw do końca - tak mi się wydaje  :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 Witam serdecznie

Dzień 36/9 Flow.


Pozdro wszystkim, powoli do przodu, panienki leniwie pokazują białe włoski na szczytach, szału nie ma :P ostatnie podlanie samą wodą. Temp w normie wilgotność koło 50% w dzień. Pierwsze liście od spodu odpadają, lampa led zostaje  do końca :) Teraz kilka fotów :P

BB#1

IMAG0614

IMAG0615


BB#2

IMAG0618

IMAG0619

IMAG0621


Chemdog

IMAG0622

IMAG0624


WW

IMAG0625

IMAG0626



AK już nie chciało mi się wyciągać ale też wygląda w miarę ok. Mile widziany komentarz i uwagi :) Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+