Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 200W / LED 280W | Bubble Bomb, AK47, White Widow, Chemdog


maq0000

Recommended Posts

Witam serdecznie!
sorka ale zbyt ładna pogoda by zamulać w mieście :P wszystko idzie dobrze oprócz panujących temperatur słońca eh. Jedna pestka bubble bomb uschło R.I.P. :( w niby doniczkach jest dodana mikoryza z odrobiną starteksu. temp. granica 27-32C upały dzień. wilg. 50-55%D.   60-65%N  zdjęcia panienek z 7 dnia. pestki bubble wrzuciłem odrazu w wilgotny wacik żeby sprawdzić żywotność, zero problemu ;) zapraszam na seans :P

dzień 7 weg.

 

IMAG0542


 

IMAG0543

IMAG0544

IMAG0546

IMAG0547

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elo Elo, na szczęście upały mijają :) panienki dostały wczoraj pierwszy oprysk na stres z witamin(przyda się na jeszcze upalny weekend)  zapomniałem wspomnieć Bubble Bomby poszły 2 dni później w wacik ;) jutro postaram się wrzucić mały upik :)   
Pozdrawiam i mile widziany zawsze komentarz :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Witam :) 

  Po małej przerwie, dopiero znalazłem czas na wrzucenie świeżych fotek :P  wszystko by było ok gdyby się nawilżacz nie ro*jebał :) chodź trochę sam też zrobiłem błąd bo podlewałem zbakany panienki i przelałem trochę chemdoga. delikatnie naprawiłem błąd wymieniając glebę na sucho-wilgotną( za 2 dni dojdzie do siebie może) ale i tak suchar z niego :P  reszta ok. za 2 dni przesadzę te z plastików do docelowych.  WW i chemdog mają 13 dzień weg. a BB i AK 47 mają 11 dni weg.  


WW

IMAG0562


Chemdog
 

IMAG0563


Ak

IMAG0564



Bubble bomb

IMAG0565

IMAG0566

IMAG0567

IMAG0568 (1)



Temp w ten weekend w dzień to 29-30C
wilgoć 43-48% w dzień, jakoś daję radę ;)

Co do WW mam specjalne plany jak łodyga u spodu osiągnie ok. 1cm grubości ;)

pozdo :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam serdecznie :) 
 
Dzień 17 weg.

4 panienki zostały przesadzone dwa dni temu, reszta dziś. Niestety żarówa CFL słabo pokrywała światłem wszystkie roślinki a LED niestety słabo się sprawdza na weg. Więc zamontowałem HPS Dual żeby Panienki nabrały mocy. Nawilżacz ocalony :) wiatraczek się zapchał kamieniem :P  Być może za niedługo zmontuję drugiego małego boksa (60x60x150) na sam okres weg. i suszenie :) Planuję zmniejszyć wyczekiwanie o jeden miesiąc :)  Chemdog powoli dochodzi do siebie, listki rosną ale łodyga dalej chuda więc korzenie nieźle podtopiłem :P na weg. potrzymam wszystkie tak do 34 dni ( długi weg. to także udany plon ;) a i chemdog nie będzie karyplem :) 

WW ( najładniejsza bo centralnie pod lampą była :P )

 

IMAG0572


Chemdog

IMAG0573


AK 47

IMAG0574


Bubble Bomb

IMAG0575

IMAG0576

IMAG0577

IMAG0578

IMAG0579




Panienki mokre po oprysku Alga grow ok. 1 ml na 500ml wody. temp. w dzień 27-29C Dzień Wilgotność teraz w normie 50-55% dzień/ 60-65% noc. zobaczymy jak będzie z temp. w zapowiadane następne upalne dni ;/ 

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania itp. itd. :)

 

 
 
 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam szanownych growerów :) 
wszystko idzie dobrze, upojony wodą Chemdog odżywa, będą z niego ludzie a raczej koty :P  :trawka:  Mam do was pytanie panowie, nie jestem ekspertem w automatach ( pierwsza uprawa była auto), więc chciałbym zapytać, jakie światło jest optymalne na kwitnienie, ile godzin? korci mnie następny grow wrzucić parę automatów :)  kwiaty rosną podczas nocy, ale jak to wygląda przy automatach ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+