Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Kilka pytań.


hany1995

Recommended Posts

1.Mam boxa 60x60x140 - ile wejdzie do niego regularów albo AF i jakie plony mniej wiecej będą?

2. Po ilu dniach od wyjścia kiełków z ziemi w plastikowych kubeczkach powinienem przesadzać do docelowych doniczek? Pestki są AF. 

3. Ile cm od krzaczków powinienem trzymać lampę? Czytałem, że gdzieś 10-30cm ale myślałem żeby dać 20cm. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. 3-4? Ze sprzętem. a plon zależy od oświetlenia i wielu innych czynników.

2. Jak w kubeczkach bedą miały z 10cm to możesz już przesadzać do doniczek.

3. Zależy jaka lampa,  jeśli CFL to wystarczy 10cm, jeśli hps to z 30cm, bo hps się szybciej grzeją. Generalnie chodzi o to, żeby rośliny się nie spaliły, żeby nie miały zbyt gorąco  :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mozesz wrzucic 1...4 zalezy od odmiany i czy masz zamiar trenowac, plony hmmm trudno wrozyc jest wiele czynnikow wplywajacych na ilosc.

Jak widzisz ze juz jej ciasno przesadzasz

Wysokosc lampy ...to zalezy jaka to lampa 10 cm z hps ... powodzenia ;)

 

rawkacanna byles szybszy ....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1.Mam boxa 60x60x140 - ile wejdzie do niego regularów albo AF i jakie plony mniej wiecej będą?

2. Po ilu dniach od wyjścia kiełków z ziemi w plastikowych kubeczkach powinienem przesadzać do docelowych doniczek? Pestki są AF. 

3. Ile cm od krzaczków powinienem trzymać lampę? Czytałem, że gdzieś 10-30cm ale myślałem żeby dać 20cm. Co o tym sądzicie?

 

1  jesli automaty to 4szt w donicach 5,7-7litra co do pojecia regular to chyba nie do konca nie wiesz co piszesz regularne znaczy ze wyjda z nasion dwie plucie zenskie jak i meskie napewno tobie chodzilo o rosliny o zwyklym foto jesli tak to przy tak niskim boksie weg ok 14dni i pozniej kwitnienie i trening lst chyba ze odmiany jakies nizsze kompaktowe wybierzesz.Plony to zalezy od odmiany i ile bledow popelnisz po drodze i jak jest uwarunkowana genetycznie roslina pod wzgledem plennosci.

2 ja sadze w male 0,5l na okolo 8-9dni pozniej przesadzam do docelowych

3 Najlepiej umiesc czujnik temperatury na wysokosci szczytow i bedziesz widzial ile podniesc by ich nie popalilo ja mam stacje co ma 3czujniki przekazujace radiowo i mierze przy glebie w polowie i przy szczytach przyczepiony czujnik na zipach do rurki mozesz przesowac na te wysokosc w ktorej akurat jest wiezcholek rosliny.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+