Skocz do zawartości
nasiona konopi

grower

Koszulki i akcesoria konopne od HempEmpire.net | II edycja


Gość hempempire

Recommended Posts

Gość hempempire
Czas na kolejny konkurs!
 
Do wygrania dowolnie wybrana koszulka ze sklepu HempEmpire

 

 

Warunki uczestnictwa w konkursie:
• Polub Fanpage HempEmpire
• Na forum wklej link do koszulki, którą chciałbyś/chciałabyś dostać w nagrodę
 
Konkurs powiązany z naszym konkursem na fanpage - wykonanie zadań na fanpage = 2x większa szansa na wygraną!

 

 

Nagrody:

 

1. miejsce – Darmowa dowolna koszulka ze sklepu HempEmpire

 

2. miejsce – Konopny pasek parciany

 

3. miejsce – Skarpetki z motywem liścia konopi

 

 

Czas trwania konkursu: do godziny 08:30 20.07.2015 (poniedziałek)

 

Termin ogłoszenia wyników konkursu: godzina 09:00

 

Nagrody wysyłamy tego samego dnia kurierem na nasz koszt.

 

Powodzenia!

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

oczywiscie za przeproszeniem odrazu ale Poebao was? czy co? myslicie ,ze ktos poda swoje fejsbuki ,potem adresy a wy szanowny HempEmpire (nie wiem co to pierwsze słysze) powysyłacie koszuleczki i bandamki :) super hiper zajebiscie!!! :police: :police:

idzcie gdzie indziej sie reklamowac albo zmiencie sposob reklamy, bo to złe miejsce na takie propozycje! chyba ,ze znajda sie jakies dzieciaki bez mózgu ale to nie moja sprawa :) chyba ,ze atakujecie zagraniczny rynek ale wątpie,że tutaj sie wybijecie :) wyrazilem tylko swoja opinie :) gratulacje za chęci. :police: :police:

Ale ja

nie pozdrawiam :)

 

 

 

 

 

Admin: Proszę zachować kulturę wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość hempempire
W dniu 17.07.2015 o 06:43, dzejson p napisał(a):

oczywiscie za przeproszeniem odrazu ale Poebao was? czy co? myslicie ,ze ktos poda swoje fejsbuki ,potem adresy a wy szanowny HempEmpire (nie wiem co to pierwsze słysze) powysyłacie koszuleczki i bandamki :) super hiper zajebiscie!!! :police: :police:

idzcie gdzie indziej sie reklamowac albo zmiencie sposob reklamy, bo to złe miejsce na takie propozycje! chyba ,ze znajda sie jakies dzieciaki bez mózgu ale to nie moja sprawa :) chyba ,ze atakujecie zagraniczny rynek ale wątpie,że tutaj sie wybijecie :) wyrazilem tylko swoja opinie :) gratulacje za chęci. :police: :police:

Ale ja

nie pozdrawiam :)

 

Admin: Proszę zachować kulturę wypowiedzi.

 

Witam,

w naszych konkursach bierze udział całkiem sporo osób, ciągle ktoś wygrywa i dostaje nagrody. Jesteśmy legalnie działającą firmą, nie zbieramy niczyich danych z konkursów w celach marketingowych, jedynie by móc wyłonić zwycięzcę i wysłać nagrodę. 

 

Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do udziału!

Zespół HempEmpire

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobra bierzcie udział :) tylko potem nie dziwcie się jak przypadkiem ktoryś z kolegów biorących udział się nie zaloguje na forum przez jakiś czas :)

ADMIN@ gdzie moja wypowiedz była nie kulturalna? chyba ktoś pomylił pojęcia z dosadnością, a ja specjalnie nie użyłem przekleństwa wyżej :)

 

poprostu nie podobają mi się żadne konkursy związane z facebookiem ,ponieważ to najbardziej policyjny portal wszechczasów i każdy o tym wie! nie można było poprostu stworzyć konkursu nie polegającego na lubieniu fejsbuka?

chyba większość forumowiczów zgodzi się ze mną,że cenimy sobie prywatność najbardziej! a coraz bardziej zaczynają nam ją ograniczać różne organy i władze.

Tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość hempempire
W dniu 18.07.2015 o 06:37, dzejson p napisał(a):

Dobra bierzcie udział :) tylko potem nie dziwcie się jak przypadkiem ktoryś z kolegów biorących udział się nie zaloguje na forum przez jakiś czas :)

ADMIN@ gdzie moja wypowiedz była nie kulturalna? chyba ktoś pomylił pojęcia z dosadnością, a ja specjalnie nie użyłem przekleństwa wyżej :)

 

poprostu nie podobają mi się żadne konkursy związane z facebookiem ,ponieważ to najbardziej policyjny portal wszechczasów i każdy o tym wie! nie można było poprostu stworzyć konkursu nie polegającego na lubieniu fejsbuka?

chyba większość forumowiczów zgodzi się ze mną,że cenimy sobie prywatność najbardziej! a coraz bardziej zaczynają nam ją ograniczać różne organy i władze.

Tyle w temacie

 

Na pewno pójdziemy za Pana radą i zorganizujemy jakiś konkurs poza Facebookiem w przyszłym tygodniu. Ciężko jednak dotrzeć do dużej liczby zainteresowanych poza social media stąd wiele firm takich jak my używa go bardzo często. 

 

Pozdrawiamy serdecznie!

Zespół HempEmpire

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+