Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W/Euforia 4szt,Super Skunk 3szt,White Widow 1szt


psikuta

Recommended Posts

W takim razie latarka pozostaje.

 

 

W każdym razie latarka już jest.

 

 

Tylko spróbuj zajrzeć tam z latarką to cię znajdę  :ph34r:

Nie rozumiesz, że nie możesz przerwać fazy ciemni nawet na sekunde, nie ważne czy świecisz latarką, HPS'em czy szperaczem?

Chyba, że masz specjalne zielone światełko LED.

Coś ci się stanie jak raz w tygodniu pójdziesz spać później, żeby podlać roślinki? 

Na pewno dobrze się za takie coś odwdzięczą.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no  to bez latarki ,trudno . Nawadnianie zadziałało jak trzeba .

Mam problem : podlewałem zawsze tak żeby ziemia się napowietrzała - w wegu co 3 dni a teraz od 40dnia do maxa tj.około 1,5L ale za to co 2 doby bo sucho się robi . Pytanie jest takie: w drugim dniu od podlania liście stają się lekko omdlałe z braku wody,wiem to bo gdy podleję nawet w czasie snu liście roślinki "sztywnieją". Czy powinienem częściej podlewać i nie dopuszczać do omdlewania ? Dodam że do wody dodaję tabletki C02

 

 

HELP! czy to czasem nie są jajca? Wszytkie takie coś mają a są podobno feminizowane.

post-42941-0-28167600-1435795006_thumb.j

post-42941-0-99453300-1435795187_thumb.j

post-42941-0-99941900-1435795253_thumb.j

post-42941-0-22795800-1435795317_thumb.j

post-42941-0-71698900-1435795452_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i teraz niestety widać czym się kończy regularne przerywanie fazy nocnej...jajca Panie , jajca :(
To jest właśnie przykry przykład , że feminizowane rośliny mogą się hermić gdy zaaplikujemy im trochę dnia w nocy.

Jeśli dasz radę to usuwaj ile się da....

 

I pamietaj , że najlepiej wszelkie zabiegi wykonywać tylko podczas "dnia" :)

 

Pozdrawiam 

 

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no to du*a! szkoda, 3 na 4 sztuki już na 100% w takim razie . czwarty nie wiem jeszcze . Pozostałe 3 mają od 4 dni preflowery - i na pewno męskie pyłki na ich liście padły(pewnie je umyć trzeba).

Co rozbić z tymi kwiatami z herm,mają po 8 dużych topów i 1m wysokości ?  trochę ich jest ,mają nawet liście na których jest szron czy to też coś dobrego jest czy wszystko w ognisko ,można coś z tego zebrać?

Szkoda a już się przymierzałem do nowego growa -niniejszym raczej na tej porażcze kończe .

dzięki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzięki koledzy za podniesienie na duchu! W takim razie pourywam  jajca . Jak już pisałem dzień przed uświadomieniem sobie że mam hermafrodyty podjąłem decyzję o rozpoczęciu nowego growa równolegle .Nawet zbudowałem już box na 20 sztuk tj.2m2 . 

Kupię Light MIX , nowe HPS 600W tube x 3szt ,doniczki 15 L etc. Co do nawozów to jestem głupi.W obecnym GL do L.Mix dolewam Biobizz 3 pack(wg rozpiski) i z tego co zrozumiałem z Waszych pogadanek to jest to za mało gdyż jest mozliwość dodając odpowiednie dodatki można więcej uzyskać suszu. . Obecny GL jest  już zepsuty i tego nie zmienię. Ktoś napisał ,żeby dawać Bio tabs......- KOMPLET - tylko co to oznacza komplet konkretnie ? Jest tego sporo na stronach sklepów  .Czy mógłby ktoś podac mi na tacy co mam kupić i ile na 20szt w 15L donice pod HPS dla wielosezonówek? Byłbym dozgonnie wdzięczny.Na pierwszym jpg. widzimy ogólny widok roślin -1m wysokie a na drugim jajco chyba-to prześwietlone

 

post-42941-0-10288600-1435856052_thumb.j

na niektórych topach w najwyższych partiachsą już brązowe  "nitki"-czy to może być już to czego wyczekujemy? po 23 ciej dołożę zdjęcia

post-42941-0-06529200-1435856079_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+