Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 46W | Med Gom 1.0 Auto - odmiana medyczna THC:CDB 1:1


Recommended Posts

Heh szczerze ja też jestem ciekawy :) Na długi weekend pojechałem od środy i dopiero dziś będzie up.

Roślina odsunięta od lamp i podlana więc powinna sobie poradzić.

 

Edit: Wyjechałem 3 czerwca po południu a dziś po południu  7 czerwca wróciłem. Byłem oczywiście ciekaw co zastanę, otwieram i.... bum.

Roślinkę rozwaliło jak na sterydach przez 4 dni. Akurat wypadała pełnia księżyca przedwczoraj a wtedy najlepiej rosną :re: .

Znaczy wyciągnęła się trochę i rozkrzaczyła. Ziemia wyschła i zrobiła się szczelina przy brzegu donicy.

Dziś podlewam mieszanką bat guano + melasa tak na oko aby tylko nie popalić. Dostanie też 70 ml gnojówki z pokrzyw która nie jest na flo ale w małych ilościach nie zaszkodzi.

 

Mam szczęście, że ta odmiana nie ma intensywnego zapachu. Ziomek ma na spocie czekoladowego skuna i og kusz, czuć lekko je a nawet nie przybierają się do flo.

Przystępuję do dalszego LST ale już nie tak hardcorowego tylko raczej porozginam gałązki na boki.

 

gallery_42770_1169_264623.jpg

 

gallery_42770_1169_253699.jpg

 

gallery_42770_1169_20303.jpg

 

gallery_42770_1169_125114.jpg

 

gallery_42770_1169_220573.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Up. Zrobiłem coś co nazywa się fachowo defoliacja a w skrócie - upitoliłem liście.

Nie wszystkie oczywiście.

To będzie eksperyment.

Do tego małe LST już myślę, że ostatnie.

Teraz już pozwalam jej rosnąć tak jak chce, jak przerośnie boxa to wyjedzie na outa do tunelu foliowego.

 

Pytanko. Czy LST w trakcie FLO wydłuża kwitnienie (dojrzenie i spuchnięcie większości topków)?

gallery_42770_1169_282034.jpg

 

gallery_42770_1169_50808.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panowie trochę popłynąłem, coś mi ciągle w głowie siedziało, żeby to zrobić (nie byłem zbakany :) ).

Jak dotąd większość decyzji była dobra. W początkach upraw zdarzało mi się popełnić głupie błędy takie jak wkopanie skórki od cytryny w glebę 2 tygodnie przed sadzeniem pestek kiedy to spleśniała ostro a nasionko puściło w to korzeń :Facepalm: . Naplułem też raz na 7 dniową roślinkę żeby oczyścić ją z grudek ziemii a później ona uschła :Facepalm:

Jak teraz coś pójdzie nie tak to też będzie przypał :Facepalm: i następnym razem nie będę już tak sobie ufał. d

 

Listonosz: jestem ciekaw jak Twoja wystrzeliła. Szkoda, że takie upały były ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

naplules na roslinke i uschla :D podoba mi sie ziom twoja inwnecja :D jakby nie patrzec w slinie mamy bardzo duzo bakterii, a z tego co wiem nasze slicznotki sa bardzo wrazliwe... ale nie powiedzialbym ze slina moze je zabic. cytryna tez mega :D bedzie dobrze, 3mam kciuki. do poludnia wrzuce fotki bo nad ranem wylatuje. teraz na Twoim miejscu bym w ogole nie ruszal jej... nie otwieraj boxa zeby lookac co i jak. za pare dni dopiero na podlewanie. pusc jej Boba na sluchawki albo habakuka... powinna sie pozbierac :D 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+