Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 46W | Med Gom 1.0 Auto - odmiana medyczna THC:CDB 1:1


Recommended Posts

Dzięki ludziska za radę. Dziś rano zrobiłem flush w wannie. Lałem i lałem tą wodę i ciągle wypływał piękny strumyk jasno pomarańczowo-żółtej wody. Lałem aż do momentu kiedy zaczęła wypływać jasna woda i jeszcze trochę dłużej.

Przemyślałem sprawę i jakoś to wymyślę, że roślinka zostanie i nie będzie ścięta. Może nawet pomieszka w boxie.

Będzie miała czas na przerobienie nawozów zgromadzonych w liściach itp.

Może jeszcze trochę urośnie. To jest jej dopiero około 27 dzień flo teraz.

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Musisz ja ostro przelac podlewac po przesuszeniu jakies kilka dni tylko woda a pozniej nawoz na kwitnienie odrazu ale od polowy dawki obserwowac bloom z formula ph perfect widzialem na Jamajce rozlewaja na 100ml nawet to taka flaszka jak dla tej jednej to starczy nawet na trzy uprawy do tego boster jakis i lecisz aby tylko zaczela wywalac nowe kielichy.Zycze powodzenia :peace:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja bym te nawozy brał bez zastanowienia bo od czasu kiedy planton K zmienił skład to nic nie ma ciekawego w sklepach- wszystko z dużą ilością azotu.

Tyle, że nie mam bezpiecznego adresu. Zamawiam przez paczkomaty ale to trzeba zrobić przelew,, czekać, później po to pójść. Przypał niby niewielki ale taki sam jak z nasionami.

Ogólnie to nie żałowałem ziemii bat-guaniaka.

Nawozik na kwitnienie kupię przy najbliższych większych zakupach. Szkoda, że w seedshopach nie można kupić nawozów raczej.

 

Co do temperatury to box idzie w nowe miejsce gdzie bez przypału będę mógł rozkręcić wiatraczki i będzie niższa :bongo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+