Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 46W | Med Gom 1.0 Auto - odmiana medyczna THC:CDB 1:1


Recommended Posts

Nie masz bezpiecznego adresu? Żaden problem. Zamawiaj na normalny albo wpisujesz byle jaki adres, zamawiasz kurierem za pobraniem podajesz inne nazwisko. Kurier i tak dzwoni zanim dostarczy przesyłke (przynajmniej u mnie). Wychodzisz do niego tam gdzie się umówiliście podpisujesz się tym zmyślonym nazwiskiem (możesz nawet lipną parafkę walnąć) i tle. 

A tak w ogóle co się stanie jak nawóz na swój adres zamówisz?

CBŚ CBA CIA NBA czy RTV i AGD nie wpadną ci na chatę za zamówienie sety nawozu  :Facepalm:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dokladnie jesli zamawiasz ze grow shopu to nikt tobie na chate nie wleci przecierz te nawozy stosowane sa w ogrodnictwie i nie zostaly wymyslone glownie dla konopi pracujac kilka lat przy kwiatach doniczkowych widywalem w systemach nawadniajacych identyczne nawozy roznych marek ktore sa dostepne w sklepach kiedys nawet w pobliskim miescie pokazalem etykiete i wlasciciel mi zamowil jedno co go zdziwilo tylko to byla cena.najbezpieczniej jak sie boisz zamow na kolege ktory nic w domu nie trzyma i po sprawie ja zawsze zamawiam od juz kilku lat i jeszcze nikt mi do domu nie wchodzil a robilem spore zamowienia od sprzetu,nasion i nawozow na pewno wole kupic w shopie niz na Allegro gdzie maja specjalistow i pracuja z policja. :peace:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pewnie Panowie macie rację. Nie zamawiam jednak teraz bo uprawa zbliża się ku końcowi. Jeszcze maksymalnie licze 3 tygodnie. Od 2 tygodnia zalecane jest odstawienie nawozów więc zanim prześlę kasę i dojdzie to minie czas. Daję na luz chwilowo.

Roślinka jest już po przeprowadzce. Została w boxie i jak na nią patrzę to myślę, że jest jej dobrze. Temperatura spadła bo teraz jest w chłodniejszym miejscu.

Zdjęcia dodam za tydzień albo więcej jak coś się rzeczywiście zmieni w jej wyglądzie. Teraz buduje topy, szczególnie dolne partie, te na które nie miała czasu wcześniej.

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 63

Roślina od ponad tygodnia dostaje tylko wodę. Wcześniej budowała dolne partie topów, teraz wypuszcza mini pączki na górze wraz z nowymi listkami.

Trichomy mleczno przezroczyste.

Zdjęcia robione aparatem z jakiejś wypasionej nowej komórki która ma większą rozdzielczość ale gorszą jakość zdjęć niż moja stara nokia 6630.

Nie wiem co jest z tymi nowymi telefonami. Mam 3 w miarę nowoczesne, dotykowe telefony w domu i żadnym przyzwoitego zdjęcia zrobić nie można.

Robione samsungiem galaxy s3 albo 4.

gallery_42770_1169_153802.jpg

 

gallery_42770_1169_236760.jpg

 

gallery_42770_1169_149325.jpg

 

gallery_42770_1169_35904.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lece z wodą :)

Zdjęcia które robiłem wcześniej zwykłym aparatem miały lepszą ostrość/szczegółowość, lepsze odwzorowanie kolorów. W sumie to co są teraz też nie są złe.

Przerabiając zdjęcie na mniejszy rozmiar w jpg pogarsza się jakość, wgrywając na forum też jakość trochę maleje. 

Porównując czyste zdjęcia z aparatu całkiem zwykłego z aparatami z komórek to komórki wypadają słabo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+