Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 46W | Med Gom 1.0 Auto - odmiana medyczna THC:CDB 1:1


Recommended Posts

Mówicie, że dopiero roślinka ruszy... mam nadzieję :D

Nie złamałem jej na początku to teraz już z górki :P

 

 

Co to za siatka w doniczce i w jakim celu ona tam jest?

 

Ta siatka to sztywna moskitiera do futryn w oknach. Jest ona tam po to, żeby listki nie szorowały bezpośrednio po wilgotnym podłożu, to mogło by im zaszkodzić. Siatka izoluje i pozwala ziemii oddychać.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Roślinka ma 20 dni, leci na oświetleniu 20/4. Dostała nowy box, powierzchnia taka sama tylko wyższy, bez regulowanej wysokości lamp i z łatwo doczepialną matą węglową (napiszę o tym w następnym poście).
Zrezygnowałem z LST bo nie mam na nie miejsca. Box duży nie jest a roślinka nie została posadzona w rogu doniczki. Niech leci w górę. Gdybym wyciągnął z niej 15 gram to wystarczy mi na pół roku.

 

Pokazała białe włoski, prawie niewidoczne na zdjęciu ale dobrze widoczne gołym okiem.

W 17 dniu życia dostała 80-100 ml biohumusa HUMVIT-EKO który nawet trochę śmierdzi w przeciwieństwie do najpopularniejszego biohumusa z takim jakby farmerem na okładce.

 

gallery_42770_1169_2439.jpg

 

gallery_42770_1169_149457.jpg

 

gallery_42770_1169_248854.jpg

 

 

 

gallery_42770_1169_20750.jpg

 

gallery_42770_1169_47569.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zrezygnowałem z LST bo nie mam na nie miejsca. Box duży nie jest a roślinka nie została posadzona w rogu doniczki. Niech leci w górę. Gdybym wyciągnął z niej 15 gram to wystarczy mi na pół roku.

 

 

 

Jeśli masz mały box lepiej zastosuj LST. Roślinka w czasie FLO rośnie nawet 200  300% wpadnij do mnie też nie wierzyłem jak mi to mówili. A później i tak musiałem naginać bo roślinki z dnia na dzień robiły się coraz większe. 

To co że nie posadziłeś w rogu doniczki. Trochę zabawy, naginania, podwiązywania i rozłożysz  roślinkę na całego boxa, nie martwiąc się o wysokość oraz doświetlając boczne odrosty. 

Podwiązuj roślinkę żeby szczyty były na tej samej wysokości i kozacko będzie  :puff:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sasquatch: Przeglądnąłem Twoj GL. Nieźle porosły Ci te krzaki jak na taką ilość i 150w :harvest: , widać rękę do roślin.

Nie byłem pewien czy na flo jeszcze rośnie, sezony raczej kończą wzrost ale na automatach się nie znam.

Więc moja roślinka przeszła trening. Pierwsze zdjęcia to porównanie jak rozprostowała się i podrosła po nocy kiedy to zdjąłem wszystkie druciki.

Przed treningiem nie dostała 4 dni wody, po treningu podlana wodą + 80 ml BioHumvit Eco

Na flo będę zapodawał własnoręcznie zrobioną gnojówkę z kwitnących mleczy (coś jak gnojówka z pokrzyw).

 

gallery_42770_1169_149457.jpg

 

Po 12 godzinach:

gallery_42770_1169_166534.jpg

 

 

gallery_42770_1169_137070.jpg

 

gallery_42770_1169_238853.jpg

 

I po podwiązaniu pojedynczych listków:

gallery_42770_1169_90522.jpg

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zaczynamy zabawę w LST, czyli niekończące się podwiązywanie i naginanie   :D Teraz zobaczysz jak roślinka szybko będzie rosła. Jeszcze pamiętam ten moment a zanim się obejrzałem już kosze krzaki po kolei.

Który to dzień? Chyba już na dniach powinna kwitnąć?  

:weed_victor:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+