Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 46W | Med Gom 1.0 Auto - odmiana medyczna THC:CDB 1:1


Recommended Posts

Anonymous: O robaczkach nie pomyślałem... Następnym razem nie będę ryzykował.

 

Greenmouse:

Nie jestem pewien jak wpływa na MJ. Heh, trzecią rośliną w boxie jest właśnie aksamitka :P Obie wyjadą z boxa bo doszedłem do wniosku, że zabierają MJ światło odbite od ścian.

 

Co do roślinki czili. Eksperyment:

http://www.biomedcentral.com/1472-6785/13/19

 

1472-6785-13-19-1.jpg

 

Kiełkowalność w czasie. Jak widać w obecności bazylii więcej i szybciej kiełkuje.

1472-6785-13-19-2.jpg

 

Masked: Bazylia odizolowana czarną pokrywą ale obecna wokół kiełkujących nasionek

Open: Bazylia bezpośrednio w otoczeniu nasionek

Control: Bez bazylii

 

Wynika z tego, że roślinki porozumiewają się w nie do końca poznany sposób. Najprawdopodobniej poprzez jakieś dziwne wibracje albo fale które przenikają nawet przez obiekty.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nowe zdjęcia z aparatu o troche gorszej jakości zdjęć.

Czy już zaczynać trening LST? Na zdjęciach tego nie widać ale już puszcza malutkie odrościki (kolejna para liści) przy łodydze już w miejscu gdzie wyrastają gałązki boczne.

 

Z zagranicznych forów wiem, że Med Gom 1.0 ma różne fenotypy. Zdażają się wysokie (40- 50 cm) roślinki jak i karzełki.

Wyjeżdżając na weekend trochę ją przelałem, przez co końcówki liści pozawijały się w górę. Z boxa wyjechały inne roślinki na parapet.

 

Roślinka dziś (niedziela 17.05) kończy 13 dni:

 

gallery_42770_1169_6580.jpg

 

 

gallery_42770_1169_68130.jpg

 

 

gallery_42770_1169_117900.jpg

 

 

Edit 18.05.2015: To jednak nie było przelanie. Pomimo, że ziemia na górze sprawiała wrażenie wilgotnej to po wsadzeniu palca głębiej nie czułem wilgoci. Po podlaniu na noc niewielką ilością wody, listki już się tak nie zawijają.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+