Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 100W | Iced Grapefruit


Recommended Posts

Dzień 15/1 Flo
Jednak przełączyłem dzisiaj na flo bo z tego co widziałem w innych growach to wątpię bym ogarnął go później na takim małym boxie.
Podlałem 400ml zalecaną dawką na 1L biobizza 1ml topmax 1ml bio bloom i 2ml grow. Pozostałe 600ml wyleje w przyszłym tygodniu.

IMG 0525

IMG 0524

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jutro wrzucę jakieś zdjęcia a dzisiaj mam parę pytań :P
1. Czy to prawda że jak będę zaglądał do boxa podczas snu roślinki to może z niej wyjść herma?(z tego powodu właśnie dzisiaj zdjęć nie zrobiłem) :P
2. Czy jak za dnia roślinki podczas włączonej lampy mam ~40% wilg na flo ale w nocy ~70% to czy mogą być jakieś problemy później z topami np pleść czy coś takiego? Wyciągający wiatraczek chodzi 24/7

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak na razie to chyba 4 dzień flo dopiero więc na razie pachnie typowo marihuaną :P Ale podobno jak już topy rosną takie większe to ładnie grejfrutami pachnie a w paleniu podobno mocnym haszyszem :P 
Wpisz sobie na google "Iced grapefruit fotorelacja" i inne fora posprawdzaj chociaż tu na trawce też kilka widziałem ;)
Jak znajdę jakiś ciekawy grow to ci podeślę na pw

@edit 
A co z tą wilg w nocy :P?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+