Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | Iced Grapefruit


Recommended Posts

Ściągnąłem to i się okazało że jedna jakaś czarna się zrobiła w środku zgniła chyba czy coś nie wiem co to było ale nic z niej nie zostało. 
Z drugiej ściągnąłem i jest już pod lampą. Wrzuciłem do wody dzisiaj kolejne 2 iced grapefriuty to je dorzucę do tego boxa jak coś

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mały up. 
2 dzień
 

FullSizeRender

1.5FullSizeRender

Kiedy przesadzać do doniczki docelowej? Za parę dni wrzucę tam kolejnego IG bo jeszcze się kiełkuję a tego krzaczka z lewej(jakiś no name reg) rzucę gdzieś na out i niech sobie rośnie ;P

 

@edit
Jeszcze taka sprawa jest że są tam dwa termometry bo kupiłem elektryczny ten z zegarkiem datą itp, to mi on pokazuje od 28-34*C chociaż nie wydaję mi się żeby tam tyle było a na rtęciowym jest ~25*C więc wydaję mi się że ten raczej dobrze pokazuje :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Temp się utrzymuje mniej więcej cały czas 23-25*C

A jako że nikt mi wcześniej nie odpowiedział to poszedłem dziś popołudniu, parę minut przed tym jak Anonymous napisał i przesadziłem do tej mojej miski :D
A i hpsa trochę podniosłem tak jak mówiłeś.

FullSizeRender (2)

W boxie został tylko IG ten NN poszedł na dwór ;P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Taki mały problem mam, mianowicie w boxie jest około 30-35% wilgotności. Stoji w nim 1 słoiczek i 3 denka od butelek z wodą w jednym jest szmatka a w drugim gąbka by lepiej parowało. I coś lipa trochę z tym a po otworzeniu jak na zdjęciu widać w parę minut poniżej 30.
Na roślinkę jak na razie nałożyłem butelkę po pepsi 2.5l tą trochę większą i po godzince jakoś od razu ciemnych kolorków nabrała ;P
Zastanawiałem się nad kermazytem, może kupić i trochę podsypać?
 

FullSizeRender

1.7FullSizeRender

1.5FullSizeRender

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 Dzień

Na nawilżacz mam trochę za mały box z tego co wyczytałem bo podobno styki może popalić, ale już ogarnąłem że jest 55% wilg. 

Przybiłem wczoraj do 2 ścianek po jednej grubej skarpetce frotowej i ich końce zanurzyłem w tych denkach od butelek.
I dzisiaj sprawdzałem jakieś 30minut temu i jest 55%
A i roślinka chyba z 2 razy większa już od kiedy tą butelkę nałożyłem

1.5FullSizeRender

FullSizeRender

Dwa liście są mniej-więcej już na szerokość dużej butelki po pepsi jutro może będą już brzegów dotykać to zamienię chyba na 5l :P na parę dni jeszcze
Jeszcze pytanie mam od 7 czy 8 dnia lać Bio-Grow?

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No roślinka już dotykała dwoma listkami ścianek to dałem na razie na nią małe wiadereczko :P Jak z niego wyrośnie to nic więcej raczej nie będę stosować. 

FullSizeRender

1.5FullSizeRender

Ma ładny zielony taki żywy kolor niestety na fotkach nie widać bo są robione przy włączonym hpsie i w trybie mono ale może jutro przy wyłączonej lampie coś podrzucę :)
Jakieś uwagi, propozycje, zalecenia?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+