Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | Iced Grapefruit


Recommended Posts

Ja mam zamontowane choinki zapachowe przy wylocie a jak skrajnie pachnie w mieszkaniu to odpalam kadzidełko ;)

Przy komputerowych możesz spróbować wyciąć małe kwadraty z uniwersalnego filtra węglowego do okapów i jakoś je zamontować ale pamiętaj że w odróżnieniu do kanałowych, wentylatory komputerowe mają małe sprężanie i mogą mieć problem przessać powietrze przez ów filtr.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

To nie jest pełna jakość ;P 

Trzymaj tutaj 3 w pełnej jakości 

 
 
 
 
I 2 fotki na zoomie na sprawdzenie triochomów co i jak :P będzie potrzebna lupa czy taki zoom starczy?
 

A co do Twoich GL to papy chyba na pół Polski z tego będzie :D

 
@edit niestety galeria też trochę zmniejsza zdjęcie i w dużych rozmiarach nie można dodać to jedno wrzuciłem na imgura

Najlepiej jeszcze powiększyć po wejściu w link

 
Admin: wchodzisz w galerie na zdjęcie i klikasz prawym, wybierasz "link bezpośredni" i masz duże zdjęcie.
 

 

 

do twoich fotek w tym poscie to tam nie widac zadnych trichomow czyli zywicy chyba ze mylisz pojecia i pelflawery[czytaj bialewlochy ktore tam wystaja z kielicha kwiatowego] wyrastajace z calixow [czytaj kielichy kwiatowe] Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

do twoich fotek w tym poscie to tam nie widac zadnych trichomow czyli zywicy chyba ze mylisz pojecia i pelflawery[czytaj bialewlochy ktore tam wystaja z kielicha kwiatowego] wyrastajace z calixow [czytaj kielichy kwiatowe] Pozdro

 

 

Mówię o triochomach lekko je tam widać ale ledwo co więc pewnie lupa będzie potrzebna i tak

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+