Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 30W / HPS 70W | Auto Critical Black Diamonds Seeds


Recommended Posts

Podsumowując cały GL z radami na przyszłość dla kolejnych amatorów.

Jak już chcecie coś sadzić zróbcie to porządnie bo inaczej mija się to z celem lepiej zainwestować od razu w sprzęt. Nie są to tak naprawdę duże koszta moje podsumowanie: deski + cięcie 49zł, piłka ręczna 15zł, farba biała śnieżka 1L 10zł, hps z przesyłką 70W 130zł; pędelek do malowania, śrubki, gwoździe, zawiasy ~30zł; programator 20zł, wentylatorki ~30zł Razem  ~314PLN i mamy tak naprawdę zestaw na wyhodowanie naraz roślinek z których wyciągamy spokojnie ~40gram. Czyli 40*30(cena za 1g[pewnie i tak dostajemy zawsze 07/08g] u mnie)=1200zł Mamy zapas dla siebie na dłuuugi czas albo dość spory zysk $$(wnioskując inwestycja zwraca się po 3msc z nawiązką). :weed_victor:

 

Zrobiłem dzisiaj już drobny test palenia.

Zebrałem wszystkie listki przytopowe(te na których było białe mleczko) i dwa najmniejsze topki widoczne na foto na deseczce do krojenia, wysuszyłem ekspresowym tempem suszarką do włosów do tego po chwili zmłynkowane i odstawione do obudowy od komputera pod kartę graficzną (jest ciepło jest wentylacja :laugh: ) na kawałku sreberka jak już wyschło dość solidnie to jeszcze raz przez młynek i w bletke. Spalone na dwóch daje bardzo obfitą "śmiechawkę"(?) zostawiając na koniec niesamowite gastro   :homer: . 

 

Ja jestem mega zadowolony dziękuję wszystkim za liczne rady! Pozdrawiam wszystkich i niedługo postaram się zrobić coś większego! :):plant:

 

 

:peace:

 

 

@edit na sam koniec zdjęcie układu korzennego:

gallery_42504_1057_566859.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+