Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 30W / HPS 70W | Auto Critical Black Diamonds Seeds


Recommended Posts

Siema! Ja bym nie sugerował się danymi podanymi przez producenta. Sprawdzaj triochomy. Widać, że jeszcze trochę czasu potrzebuje twoja roślinka  :planty:

 

no wiadomo że te dane mają jakieś tam odchylenia :)

ja bym potrzymał tak do 20 maja przynajmniej,a czym teraz podlewasz?

 

 

Obecnie dwa razy z rzędu dostała wodę(odstaną 24h+) z nawozem którego zdjęcie widać w poprzednich postach(i mojej galerii) w skali ~1:10 teraz podleje chyba 3x z rzędu z nawozem. Martwi mnie tylko że ona taka żółta mocno to normalne?

 

Trochę karzełkowaty :D ale ważne, że swój :) pozdrawiam

Automacik(który niby nie wybacza błędów a kilka ich było ;) i w dodatku pierwszy). Wiadomo swoje najlepsze! 

 

 

Czekam na kolejne porady!

:elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chyba pierwszy raz widzę roślinkę bez żadnych bocznych odrostów i topków. Coś wyrywałeś/usuwałeś w trakcie jej życia? (ot ciekawość)

 

Warunki specjalne:

1) rano, tuż przed włączeniem lamp

2) popatrz pod lupą/"mikroszkopkiem" jaki tam kolor trichomki mają i kolorem się sugeruj przy planowaniu ścinki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chyba pierwszy raz widzę roślinkę bez żadnych bocznych odrostów i topków. Coś wyrywałeś/usuwałeś w trakcie jej życia? (ot ciekawość)

Nie, nic nie usuwałem. Możliwe że przez pierwsze wazy życia miała oszałamiające 15W CFL :D a potem 30WCFL dopiero pod koniec dostała hps'a :)

 

Warunki specjalne:

1) rano, tuż przed włączeniem lamp

2) popatrz pod lupą/"mikroszkopkiem" jaki tam kolor trichomki mają i kolorem się sugeruj przy planowaniu ścinki

1)pobudka o 5 rano :o może wyłączę lampę i np. wstanę spokojnie o ósmej i wtedy :)?

2) kurcze nie mam nic takiego bo nigdy nie było mi potrzebne... jakiś inny/inne sposób/sposoby?

 

 

Ja bym potrzymał jeszcze te 10 dni na samej wodzie i ruszał z kolejnym :) Czasami lepiej wystartować szybciej z nowym niż czekać :)

Zetnę w niedziele 17 z rana prawdopodobnie :) chyba że znacie jakiś sposób na stwierdzenie że już czas bez lupy/mikroskopu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie, nic nie usuwałem. Możliwe że przez pierwsze wazy życia miała oszałamiające 15W CFL :D a potem 30WCFL dopiero pod koniec dostała hps'a :)

może być i tak ;)

 

 

1)pobudka o 5 rano :o może wyłączę lampę i np. wstanę spokojnie o ósmej i wtedy :)?

dobry plan :)

 

 

 

2) kurcze nie mam nic takiego bo nigdy nie było mi potrzebne... jakiś inny/inne sposób/sposoby?

Na 100% pewniaka? Chyba nie bardzo. Na allegro są chińskie mikroszkopki x60 za jakieś 15 zeta. Ale- tak czy siak polecam lupkę. Mam oba ustrojstwa i lupka x20 robi zdecydowanie lepszą robotę niż chiński mikroszkopek x60.

 

EDIT: mikroszkopki to za takim starym i z brodą dowcipem:

Jak nazywa sie mały Niemiec?

Mikroszkop

ale mikroskop tak się pięknie daje przerobić na tzw. "drugie dno" ;) tym bardziej, że rozmiar ma też micro ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+