Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 30W / HPS 70W | Auto Critical Black Diamonds Seeds


Recommended Posts

Box już prawię gotowy obecnie schnie po malowaniu :) Drzwiczki będą jak wszystko wyschnie wkręcę zawiasy dodam wentylatorki i będzie cacy :D! Te trzy otwory na górze to miejsca na wentylatorki do tego jeszcze trzeba przykręcić na jakiś haczykach lampkę :)

Drobny update!

fotki:

gallery_42504_1057_1085740.jpggallery_42504_1057_976960.jpggallery_42504_1057_173115.jpggallery_42504_1057_323004.jpggallery_42504_1057_854917.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elegancko, ale dal bym jeszcze po jednym wlocie na bocznych sciankach :) jaka masz wysokosc tego boxa? Bo szer i dlug masz 40x40cm? Jak tak to na nastepny raz daj 2-3 doniczki po 5-7 litrów.

Jakieś filtry na wyciągach planujesz?

Ktory to dzien?

A roslinka wyglada zdrowo i jeszcze pewnie spuchnie dzieki HPSowi :)

Te male topki na samym dole usun :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

40x40x90 (też myślałem nad dwiema :D)

Po co filtr? na zabicie zapachu? jeśli tak czy to oznacza że będę potrzebował trzech bo trzy wyloty?

A może zamiast ponownego cięcia drewna dam wiatraczek na jeden z wlotów?

Jest to dzień:51 

Dlaczego usuwać małe topki  :zen:  :blink: ? 

I Mam pytanko odnośnie nasionka zastanawiam się nad jakimś ciekawym nasionkiem na nowy growlog  ;) znalazłem taki który przy opisie ma "zaptaszkowane" okienko "Medyczna marihuana" czym się różni to od zwykłej ?

Odmiana "SUPERSONIC CRISTAL STORM AUTO"

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nisko troche wiec na nastepny raz daj donice 5l - upchniesz 2-3 :)

Filtr na zapach oczywiscie. Filtry pro sa drogie ale skuteczne. Samorobki jak dobrze pomyslisz tez moga w znacznym stopniu pomoc ale na pewno nie w takim jak kupny filtr.

Ja bym jednak wycial minimum 2 dziury na dole i zaslonilbym wloty jakas drobna siatk.

Jak usuniesz te male topki to wiecej mocy pojdzie w gorne partie rosliny :) a z nich i tak bedzie popcorn :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powiem tak obecnie zostawię jak jest. Jak będzie za wilgotno za gorąco dodam wiatraczki  na dole i do tego jakiś mieszający nawet nie wiesz jak ciężko piłką ręczną(nie mam szlifierki kątowej) zrobić otwór w środku kawałka drewna :D

Zapach przy jednej jest w normie(mi nie przeszkadza, przy 2 zobaczymy)

Po co siatka? jaki cel tego?

 

No i jak uciąć aby nie uszkodzić?!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+