Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 32W / LED 20W | Super Skunk AF


Recommended Posts

Od wczoraj jestem zmuszony lecieć na samym ledzie. Zrobiło się cieplo na dworzu i automatycznie u mnie w mieszkaniu - mimo ze okna pootwierane - zrobilo sie tez znacznie cieplej (wiecie slonce grzeje od rana do wieczora w okna).

Temperatura z Cflkami okolo 31 stopni więc je odpuscilem...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja podobnie sobie obmyslilem... :D . dwa razy w roku powinno wystarczyc na moje skromne potrzeby... 

bo tak jak ty, ja juz mam 27 st przy otwartym oknie a na dworze dopiero 10/12 st max...  :zen:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

rozumiem... a ja nie mam za bardzo gdzie, za duze miasto... :laugh:  :laugh:  :laugh: ale kiedys ktos wspominal zeby posadzic cos w centrum miasta dla beki i juz sie zastanawiam w ktorym klabie( miejskim kwietniku) bedzie roslo NOName.  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

powitac,

 

dzisiaj mamy 14 dzien zycia krzaczkow. sa niziutkie, ale dosc szerokie i maja szeeeerokie liscie :) warunki: 27c z odpalonymi CFLkami i LEDem ale zainstalowanymi ciut wyżej, 55-60% wilgoci.

podlane wczoraj po 600ml na głowę czystej, odstanej wody. planuje przynajmniej 5 dni przerwy do kolejnego podlania tym razem z kolejną dawką bio grow. 

 

razem:

FullSizeRender (7)

 

lewyróg:

FullSizeRender (8)

 
prawy róg:

FullSizeRender (9)

 
środek:

FullSizeRender (10)

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+