Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
marihuana
thc-thc.com indorshop.pl seedstockers.com

Recommended Posts

Od wczoraj jestem zmuszony lecieć na samym ledzie. Zrobiło się cieplo na dworzu i automatycznie u mnie w mieszkaniu - mimo ze okna pootwierane - zrobilo sie tez znacznie cieplej (wiecie slonce grzeje od rana do wieczora w okna).

Temperatura z Cflkami okolo 31 stopni więc je odpuscilem...

• Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jak pisałem zapodaję fotki suszu. Nie suszyłem długo moich plancików bo bałem się, że zrobię wióry tak jak poprzednim razem. Teraz wyszły idealnie, a jak poleżakują jeszcze kilka dni to będzie baj

Dostarczam fotki:   dzień 21 / 4 flo   razem:   lewy róg (najmniejsza która stała w prawym rogu):   prawy róg (największa która stała w lewym rogu):   przód:   włochy na jednej z pań:  

@scorp wiem, ale może to przez to, że w pewnym momencie za wysoko podniosłem LEDa i tak był przez kilka dni... albo zwyczajnie za mało tego światełka jest jednak Tak czy siak będzie dobrze

Posted Images

Guest DonOmen

Ja podobnie sobie obmyslilem... :D . dwa razy w roku powinno wystarczyc na moje skromne potrzeby... 

bo tak jak ty, ja juz mam 27 st przy otwartym oknie a na dworze dopiero 10/12 st max...  :zen:

Guest DonOmen

rozumiem... a ja nie mam za bardzo gdzie, za duze miasto... :laugh:  :laugh:  :laugh: ale kiedys ktos wspominal zeby posadzic cos w centrum miasta dla beki i juz sie zastanawiam w ktorym klabie( miejskim kwietniku) bedzie roslo NOName.  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

• Upvote 1

powitac,

dzisiaj mamy 14 dzien zycia krzaczkow. sa niziutkie, ale dosc szerokie i maja szeeeerokie liscie :) warunki: 27c z odpalonymi CFLkami i LEDem ale zainstalowanymi ciut wyżej, 55-60% wilgoci.

podlane wczoraj po 600ml na głowę czystej, odstanej wody. planuje przynajmniej 5 dni przerwy do kolejnego podlania tym razem z kolejną dawką bio grow. 

razem:

FullSizeRender (7)

lewyróg:

FullSizeRender (8)

prawy róg:

FullSizeRender (9)

środek:

FullSizeRender (10)

• Vito changed the title to CFL 32W / LED 20W | Super Skunk AF
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

grower.com.pl

ganjafarmer.pl

dutch-passion.com

nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sprawdzony, sklep, thc

royalqueenseeds.pl

zamnesia.com

GROWSHOP HEMP.PL

seedstockers.com

growbox.pl

meganasiona.pl

sionka.pl

• Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+