Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
thc-thc.com seedstockers.com bac-online.pl

Recommended Posts

Dzieki za mile slowo :)

Drugi wlot po drugiej stronie nic nie da bo box z jednej strony jest docisniety do sciany szafy. Tak jak pisalem... najpierw zamiana wyciagu na lepszy i dolozenie mieszaka, a jak to nic nie da to zamontuje wentylator na jednym wlocie i bedzie wtlaczal powietrze, a druga dziura bedzie pasywna. Mozna ta mate ewentualnie zamienic jeszcze na jakas drobna siatke co by powietrze mialo mniejszy opor.

Na koncu dopiero bede myslal o doprowadzeniu przewodu wentylacyjnego z poza szafy.

• Upvote 1

Nie da rady. Dwie CFLki i LED muszą dać radę. Scorp a tą rosjankę którą miałeś przed Kushem trzymałeś przecież pod tym LEDem 50W + 40W CFL i poszło pięknie więc może u mnie też najgorzej nie będzie :)

• Upvote 1

Nie da rady. Dwie CFLki i LED muszą dać radę. Scorp a tą rosjankę którą miałeś przed Kushem trzymałeś przecież pod tym LEDem 50W + 40W CFL i poszło pięknie więc może u mnie też najgorzej nie będzie :)

Wiesz , teoretycznie tak , ale ja tam miałem tylko jedną roślinę. Ty próbujesz teraz z 3ma. Nie twierdze , że się nie uda. Ale może być ciężko.Oczywiście jak nie możesz to zostaw jak jest , zobaczymy co będzie  ;) A jak u Ciebie z wilgotnością ?

• Downvote 1

45-55% wiec delikatnie trzeba bedzie podniesc :) zobaczymy co z tego bedzie :)

Sa juz plany na nastepna modyfikacje tego boxa... przez lato uprawy nie bede robil wiec wtedy bede mogl dopiescic i wentylacje i oswietlenie :) 

• Upvote 1

Witajcie :) 2 dzień z życia panienek... Wydaje mi się, że się troche wyciągają...
Uprzedzam, że updaty będe robił max raz w tygodniu ;)

ImageUploadedByTapatalk1425208521.471688

ImageUploadedByTapatalk1425208537.286095

ImageUploadedByTapatalk1425208546.986958

post-41971-1425208423,9465_thumb.jpg

post-41971-1425208439,9077_thumb.jpg

post-41971-1425208449,5391_thumb.jpg

• Upvote 2

Zdjęcia do galerii wrzucaj panie kolego :) Zawsze na starcie roślina się wyciąga, dlatego powinno się startować z sadzonek lub zostawiać miejsce na podsypanie podłoża.

• Upvote 1

Sorki za fotki ale up bezposrednio z telefonu poszedl.

A miejsca jeszcze troche mam do podsypania podłoża :) A kiedy powinienem podsypać?

• Upvote 1

ok... tak zrobie dzisiaj :) zastanawiam się czy jednej nie wyrzucić dlatego, że strasznie się wyginają w stronę tej ledowej żarówy...

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+