Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 32W / LED 20W | Super Skunk AF


Recommended Posts

Dzieki za mile slowo :)

Drugi wlot po drugiej stronie nic nie da bo box z jednej strony jest docisniety do sciany szafy. Tak jak pisalem... najpierw zamiana wyciagu na lepszy i dolozenie mieszaka, a jak to nic nie da to zamontuje wentylator na jednym wlocie i bedzie wtlaczal powietrze, a druga dziura bedzie pasywna. Mozna ta mate ewentualnie zamienic jeszcze na jakas drobna siatke co by powietrze mialo mniejszy opor.

Na koncu dopiero bede myslal o doprowadzeniu przewodu wentylacyjnego z poza szafy.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie da rady. Dwie CFLki i LED muszą dać radę. Scorp a tą rosjankę którą miałeś przed Kushem trzymałeś przecież pod tym LEDem 50W + 40W CFL i poszło pięknie więc może u mnie też najgorzej nie będzie :)

Wiesz , teoretycznie tak , ale ja tam miałem tylko jedną roślinę. Ty próbujesz teraz z 3ma. Nie twierdze , że się nie uda. Ale może być ciężko.Oczywiście jak nie możesz to zostaw jak jest , zobaczymy co będzie  ;) A jak u Ciebie z wilgotnością ?

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+