Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
marihuana
thc-thc.com indorshop.pl seedstockers.com

Recommended Posts

Dzieki za mile slowo :)

Drugi wlot po drugiej stronie nic nie da bo box z jednej strony jest docisniety do sciany szafy. Tak jak pisalem... najpierw zamiana wyciagu na lepszy i dolozenie mieszaka, a jak to nic nie da to zamontuje wentylator na jednym wlocie i bedzie wtlaczal powietrze, a druga dziura bedzie pasywna. Mozna ta mate ewentualnie zamienic jeszcze na jakas drobna siatke co by powietrze mialo mniejszy opor.

Na koncu dopiero bede myslal o doprowadzeniu przewodu wentylacyjnego z poza szafy.

• Upvote 1
  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jak pisałem zapodaję fotki suszu. Nie suszyłem długo moich plancików bo bałem się, że zrobię wióry tak jak poprzednim razem. Teraz wyszły idealnie, a jak poleżakują jeszcze kilka dni to będzie baj

Dostarczam fotki:   dzień 21 / 4 flo   razem:   lewy róg (najmniejsza która stała w prawym rogu):   prawy róg (największa która stała w lewym rogu):   przód:   włochy na jednej z pań:  

@scorp wiem, ale może to przez to, że w pewnym momencie za wysoko podniosłem LEDa i tak był przez kilka dni... albo zwyczajnie za mało tego światełka jest jednak Tak czy siak będzie dobrze

Posted Images

Nie da rady. Dwie CFLki i LED muszą dać radę. Scorp a tą rosjankę którą miałeś przed Kushem trzymałeś przecież pod tym LEDem 50W + 40W CFL i poszło pięknie więc może u mnie też najgorzej nie będzie :)

• Upvote 1

Nie da rady. Dwie CFLki i LED muszą dać radę. Scorp a tą rosjankę którą miałeś przed Kushem trzymałeś przecież pod tym LEDem 50W + 40W CFL i poszło pięknie więc może u mnie też najgorzej nie będzie :)

Wiesz , teoretycznie tak , ale ja tam miałem tylko jedną roślinę. Ty próbujesz teraz z 3ma. Nie twierdze , że się nie uda. Ale może być ciężko.Oczywiście jak nie możesz to zostaw jak jest , zobaczymy co będzie  ;) A jak u Ciebie z wilgotnością ?

• Downvote 1

45-55% wiec delikatnie trzeba bedzie podniesc :) zobaczymy co z tego bedzie :)

Sa juz plany na nastepna modyfikacje tego boxa... przez lato uprawy nie bede robil wiec wtedy bede mogl dopiescic i wentylacje i oswietlenie :) 

• Upvote 1

Zdjęcia do galerii wrzucaj panie kolego :) Zawsze na starcie roślina się wyciąga, dlatego powinno się startować z sadzonek lub zostawiać miejsce na podsypanie podłoża.

• Upvote 1
  • Vito changed the title to CFL 32W / LED 20W | Super Skunk AF
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

grower.com.pl

ganjafarmer.pl

dutch-passion.com

nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sprawdzony, sklep, thc

royalqueenseeds.pl

zamnesia.com

GROWSHOP HEMP.PL

seedstockers.com

growbox.pl

meganasiona.pl

sionka.pl

• Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+