Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 300W | Exodus Cheese, Royal Haze Automatic, Cheese Automatic


Recommended Posts

parę opcji mi przychodzi na myśl w tej kolejności:

-przenawożenie

-przepalenie poprzez efekt lupy (np. podlewałeś planty, po czym włączyłeś lampę)

-poparzenie od ilości lumenów (lampa za blisko, podnieś ją o 5cm i odczekaj parę dni)

-poparzenie od temperatury (lampa za blisko, jak wyżej)

Siema

Nie podawalem zadnych, wilgotnosc mam teraz 65 ale od 12 jakos wczesniej mialem 40 bo nie mialem nawilzacza

 

ile masz lampę od krzaków?

wilgotność masz ok.

ph wody?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

parę opcji mi przychodzi na myśl w tej kolejności:

-przenawożenie

-przepalenie poprzez efekt lupy (np. podlewałeś planty, po czym włączyłeś lampę)

-poparzenie od ilości lumenów (lampa za blisko, podnieś ją o 5cm i odczekaj parę dni)

-poparzenie od temperatury (lampa za blisko, jak wyżej)

 

1. Nie dawalem nawozow.

2. Calkiem mozliwe bo nie wiedzialem, ze takie cos moze sie stac.

3. Raczej nie.

4. Raczej nie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

obniż lampę do 40 cm. póki nie masz ph-metra, to podlewaj mineralką - planty i tak są małe więc dużo tej wody nie zużyjesz. jeżeli masz możliwość ogarnąć sobie Canna Cure z jakiegoś afrykańskiego growshopu, to zrób to.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To szare na lisciach to nalot jakis czy to tylko jakosc zdjecia?

Moze byc ze cos z ziemia nie tak.

Co z tymi nawozami?

Pozdro

 

 

To szare to od flesza

obniż lampę do 40 cm. póki nie masz ph-metra, to podlewaj mineralką - planty i tak są małe więc dużo tej wody nie zużyjesz. jeżeli masz możliwość ogarnąć sobie Canna Cure z jakiegoś afrykańskiego growshopu, to zrób to.

 

Ok juz obnizam, mineralka podlewam od poczatku, a z tym canna cure to siostra w poslce na urlopie to wysle ja do grow shopa :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+