Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 300W | Exodus Cheese, Royal Haze Automatic, Cheese Automatic


Recommended Posts

Witam wszystkich,

Poniewaz jestem zielony w growingu a chcialbym zaczerpnac wiedzy otworzylem ten temat, mam nadzieje ze wasze doswiadczenie pomoze mi w tej uprawie.

 

Nasiona: 5x exodus cheese, 4 royal haze automatic, 3 cheese automatic.

Lampa: 300w led.

Box: 1m / 70 cm.

Ziemia:  do pomidorów.

Temperatura: 23-29 stopni.

 

Tutaj macie pare zdjec uprawy. 

 

Rosliny na zdjeciach maja 7 dni

 

sml_gallery_42374_995_155845.jpg   sml_gallery_42374_995_1168439.jpg sml_gallery_42374_995_1235988.jpg sml_gallery_42374_995_966159.jpg sml_gallery_42374_995_49991.jpg

Mam tez pare pytan

 

Jakie nawozy stosowac na moja uprawe?

Czy ledy według was sa dobre do uprawy?

Czy rosliny na zdjeciach dobrze rosna czy wolno jak na 7 dzien?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. Nawozy to  BioBizz (któryś z growerów co je używają dokładnie ci podpowie jakie) żebyś nie musiał nic przy plantach robić (ja używam mineralne gdzie musisz wszystkiego pomiar robić - nie rekomenduje tego jeżeli jesteś początkującym growerem).

2. Ludzie uprawiają pod LED'ami więc o ile to nie jest jakiś szrot, to spoko.

3. Twoje rośliny właśnie budują masę korzeniową, dlatego są takie małe po 7 dniach, ale za tydzień zobaczysz jak wystrzelą w góre.

 

Pozdro i z fartem ;)

 

btw. temperatura w nocy niech nie spada poniżej 18 stopni, a za dnia trzymaj ją pomiędzy 26-29 stopni, no i wilgotność też jest ważna. Jedziesz na automatach, więc przez pierwsze 4 tygodnie powinna wynosić jakieś 65-70% po czym zmniejsz ją do 50% do końca uprawy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+