Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

Będzie git. Nie ma co rwać włosów z głowy ;) Napewno nie jest przyczyną to , że wsadziłeś do jednej donicy dość blisko siebie.

Kilkukrotnie wsadzałem po 2 automaty do jednej doniczki. Kilka lat temu nawet 2 auto poszły do 2l doniczki i wyglądały miodzio.

Nawet bez przedzielania. Trudno , nie ma co wróżyć z fusów , co było to było i "cza lookać" do przodu :) a wygląda , że będzie OKo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No widzisz ja mam trochę miejsca ale nisko to jakoś je tam potrenuje :) Ale niesamowicie było tam sucho bo to pod schodami i dopiero jak przyszedł nawilżacz to no szczerze mówiąc zaczęły zapierdalać a tak to to było tragicznie nw może nadrobią   :) A tb życze powodzenia jakoś dasz rade lepiej więcej niż potem dokupywać :) wiem po sb hah :D

Będzie git. Nie ma co rwać włosów z głowy ;) Napewno nie jest przyczyną to , że wsadziłeś do jednej donicy dość blisko siebie.

Kilkukrotnie wsadzałem po 2 automaty do jednej doniczki. Kilka lat temu nawet 2 auto poszły do 2l doniczki i wyglądały miodzio.

Nawet bez przedzielania. Trudno , nie ma co wróżyć z fusów , co było to było i "cza lookać" do przodu :) a wygląda , że będzie OKo.

Dziękuje postawiłeś mnie na duchu trochę mi lepiej :D Dobrze że można liczyć na wasze wsparcie :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam :D minął tydzień więc czas zaprezentować dziewczynki przed fleszem.  Od ostatniego razu Są po prostu

jak nie te same co kiedyś :) Myślę że nadrobiły ten stracony czas :D Miłego oglądania ;) liczę na jakieś komentarze :D co o tym sądzicie

 

Dzień 29: Dziewczynki po tygodniu :D

med_gallery_41584_954_111189.jpg

med_gallery_41584_954_110240.jpg

med_gallery_41584_954_26692.jpg

Te mają 21 dni :D

med_gallery_41584_954_119137.jpg

med_gallery_41584_954_21135.jpg

Tutaj widać jak nawilżacz pracuje :P

med_gallery_41584_954_44393.jpg

Las deszczowy :D

med_gallery_41584_954_3500.jpg

med_gallery_41584_954_250286.jpg

med_gallery_41584_954_23598.jpg

med_gallery_41584_954_52018.jpg

med_gallery_41584_954_198359.jpg

med_gallery_41584_954_93830.jpg

Tutaj ślicznie wyszła :D

med_gallery_41584_954_124271.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie właśnie jest na lajce :) nie ma żadnych oznak jakiegoś złego traktowania a także temperatura jak i wilgotność jest ok :)

A przy okazji mam pytanie mogę  obciąć trochę liści tych największych wiatrakowych ? W sumie to dałem je jak najniżej żeby odsłonić te niższe partie bo już są wielkie odnogi i zastanawiam się czy obciąć te takie największe liście bo średnio z miejscem :D A i jeżeli bym je obciął to mogę je wykorzystać i zrobić masełko ? z góry dziękuje za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chodziło mi o dołożenie większego mieszającego :)

 

Tak myślisz hmm ? w takim razie coś ogarnę dzięki za podpowiedz :D

A przy okazji mam pytanie mogę  obciąć trochę liści tych największych wiatrakowych ? :)

A i jeżeli bym je obciął to mogę je wykorzystać i zrobić masełko ? :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+