Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Jak się nie bawiłeś w treningi to puść je wolno.

 

 

 Właśnie w treningi się kiedyś bawiłem tylko na sezonówkach a to mój 1 raz z automatami i nw czy można :) Automaty szybko rosną i kwitną i nie wiem  czy im nie zaszkodzę trenując je np; fim-em. A lst zastosuje jak będą blisko słoneczka. Przy okazji bardzo dziękuje za odpowiedz :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko po dłuższym czasie nie obecności  cytrynki potroiły swoją wysokość :D

Zdjęcia będę dodawał co tydzień albo wcześniej żeby wam się nie znudziły :P

Z wilgocią jest już ok utrzymuje się od 70% do 55%  ale teraz troszkę podkręce żeby było optymalnie 60 % - 80% ;)

Doszła także 2 lampa HPS 250w I żarówa do roślin auto zakwitających  :)

Poza tym wszystko jest ok nie widzę żadnych niepokojących oznak niedoborów czy przenawożeń ,

zdjęcia zostały zrobione przy włączonych lampach wiec zdjęcia są takie a nie inne jak lampy się wyłączą to zrobię fotki z fleszem :) pozdro :3

 

Na dole mały bonus :D

 

Dzien 22: Roślinki niesamowicie już wyglądają a jaki  zapach :D

med_gallery_41584_954_544934.jpg

med_gallery_41584_954_304087.jpg

med_gallery_41584_954_516.jpg

med_gallery_41584_954_269237.jpg

med_gallery_41584_954_269237.jpg

med_gallery_41584_954_413631.jpg

med_gallery_41584_954_180837.jpg

med_gallery_41584_954_116331.jpg

med_gallery_41584_954_154080.jpg

med_gallery_41584_954_206759.jpg

med_gallery_41584_954_255444.jpg

A tutaj mały bonusik jak w temacie 2 cytrynki :D 

med_gallery_41584_954_354590.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Faktycznie jak napisał Smak'u powyżej. Coś musiało być groobo nie tak po drodze skorą to są auto w 22 dniu :(

Ale głowa do góry. Może nadrobią bo wyglądają na jakieś 14 dni. Mniej podlań według mnie , zbyt czestę podlewanie we wczesnym stadium to nic dobrego. 

Najważniejsze , że nic im nie dolega. A te kilka dni dadzą radę nadrobić :)

 

Powodzenia

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powiem szczerze  wiem że słabo z nimi i nie wiem dlaczego tak jest :D Podlewam je 1 na tydzień bo nie widzę potrzeby częściej ;) Teraz jest już 500w wiec może podrosną się zobaczy. A podkreślę że wczoraj zamontowałem 2 hps , a nawilżacz jest od 5 dni i ruszyły niesamowicie bo widać właśnie wtedy także może to była przyczyna :P Ale bądźmy dobrej myśli może teraz śmigną do góry :) Uczymy się na błędach  zobaczymy co z tego będzie bo do tego są nie przedzielone może to być także przyczyna :D Czas pokarze 

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Swiatlo samo nie nadrobi powiem szczerze ze tak u mnie wygladaja rosliny ktore rosna na parapecie przed wysadzeniem na out.Blad za blisko siebie posadzone nie wiem nawet ile litrow maja te pojemniki. mogles lepiej posadzic kazda z osobna w 3,5 l doniczki.W pierwszym poscie napisales ze donice 9l na leb gdzie to chciales zmiescic przy 21 sztukach?Zycze swojegio i farta do konca!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pojemniki mają 35l i w 1 pojemniku jest 6 roślin :D wiem że powinny być wielkie.  Kiedyś jak miałem to 22 dniowe to były pożądne bydlaki a tu słabo :( A i 5 ma dopiero 13-14 dni także następnym razem zaznaczę na czerwono. One ładnie wyglądają są takie same jak te 22 dniowe także pewnie ta wilgoć dała w du*e.  :/ Widać to  ale może teraz rusza bo jest już nawilżacz i więcej światła  

 

Masz rację miały być 9 l ale miałem problem z miejscem bo nie mogę się tam teraz dostać to zrobiłem gdzie indziej a tu jest mniej miejsca to zaryzykowałem i dałem do pojemników :/ No ale niestety nie zawsze idzie wszystko jak po naszej myśli :(

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+