Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W | AK47 Auto


Recommended Posts

te muszki to dorosla forma ziemiurek czy tam ziemiorodek czy w donicy w ziemi skacza biale formy larwalne?Najlepiej to pozbyc sie w pierw postaci doroslych wieszajac jaskrawy lep gdzies w kaciku zolty lub flo a do ziemi na mlode musisz uzyc juz chemi  pozniej napisze jak ten srodek sie nazywa bo mi na razie z glowy wyleciala nazwa :big-joint: Srodek to Plysect a jesli nie znajdziesz to zaparz rumianek tak ze 7-8 torebek na litr wody i podlej larwy powinny zginac a na forme latajaca to lepy jaskrawe rozwies w boksie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

hej!  zgadzam sie z przedmowca, nie ma to jak swoje :big-joint:  . studiowalem Twojego GL dwa razy i wydaje mi sie ze juz od poczatku przesadziles z woda... na kazdym zdjeciu widac w chooj mokro. czyli korzenie nie mialy wcale powietrza, na pierwszych zdjeciach widac ze cala donica jest podlana gdy roslinka(i) jest jeszcze maluszkiem.  czyli nie koniecznie ziemia zawiodla... 

Ale mam prawo sie mylic :S5: ,

pozdro i z fartem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Taka moja teoria...

Ziemia i nawozy popaliły świeże korzonki, roślinki automatyczne więc już się nie odbiły. Zbyt duże podlewanie jak kolega wyżej napisał także zrobiło bardzo dużo, korzenie na starcie mają szukać wody i się rozwijać więc powinno się je nawadniać jak najrzadziej, dodatkowo woda rozpuszczała nawóz w ziemi co powodowało przenawożenie. Zapewne pH i Ec nie było dokładnie regulowane. Ale nie ma co się martwić tylko czerpać naukę, ja zawsze co grow zmieniam/dokładam coś w boxie :) 

 

Jak masz tam coś jeszcze wrzuć fotkę podsumowująca :) Jakieś plany na następny ?

 

Ruszaj z następnym i zainwestuj w biotabsy + ziemia light mix, zestaw starczy na 5 roślin, glebę wykorzystujesz tą samą do 5 razy, nic więcej Ci nie trzeba, lejesz odstaną kranówę bez sprawdzania pH ani Ec.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Szczerze to niema co wrzucac.

IMG 0260

IMG 0262

 
Pozatym startuje z nowa uprawa tylko niewiem jak bedzie z czasem na GL..ale mysle ze da rade.
Ziemie mam Atami light mix + krazki jiffy + biobizz trypak.
Wogole z tego widze w tabeli biobizza podano stosowanie grow od 2 tyg a od 3 tyg grow+bloom+top max czyli wszystkie naraz trzeba lac?
Pozdro
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+