Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | AK47 Auto


Recommended Posts

Dzien 36 [6flo]

 

Witam.

 

Po ostatnim podlaniu pol dawki biobizz, zmianie na Hps i podwyzszeniu troche lampy wydaje sie jakby poszly lekko do gory oraz liscie troche maja wiecej koloru. 

Dzis dostaly pelna dawke na 600ml wody(malo podlalem gdyz po 5 dniach ziemia niebyla bardzo sucha) a nastepnym razem sama woda.

A tak pozatym to pojawily sie male czarne muszki (chyba ziemórki).  Co mozecie o nich powiedziec? sa szkodliwe? jak mozna je zwalczyc domowymi sposobami? 

Troche czytalem na temat tych muszek ale co doswiadczenie to doswiadczenie wiec licze na wasza pomoc.

 

Teraz kilka fotek:

 

Razem:

20150127 142903

20150127 142941

 

Najlepsza:

20150127 143059

20150127 142919

 
Srednie:

20150127 143133

20150127 143128

20150127 143111

 
Najslabsza:

20150127 143151

20150127 143145

20150127 142927

20150127 143006

 
Mam jeszcze jedno pytanko, a mianowicie:
 
Chcialby wykielkowac kolejne trzy ak47, wrzucic do boxu w malych doniczkach i polozyc je na doniczki w boxie.
Tylko ze fotoperiod jest w tej chwili 12/12 jak to bedzie oddzialywalo na nowe roslinki?
 
Z gory dzieki za zainteresowanie.
I oczywiscie licze na pomoc bardziej doswiadczonych growerow :)
Pozdro.
 
 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Skończ pierw te, dopiero później wstaw następne. Z tego co widzę, to planty wyglądają na wygłodniałe, no i nie wiem co tam z temperaturą masz. Ogólnie to za ciekawie to nie wygląda. Czasami jak są przelane za dużą ilością wody, to też przestają rosnąć... Dużo niewiadomych by coś ocenić i poradzić.....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jezeli chodzi o warunki to 25 do 28 C dzien, 19 do 21 noc, wilgotnosc w tej chwili 50-60%.

Podlewam co 5-6 dni jak na glebokosc 3 cm maja sucho. Na poczatku lampe trzymalem bardzo nisko okolo 15 cm nad plantami na zarowce MH. Przy zmianie na hps trzymam okolo 20-35cm nad szcczytami. Wiec wydaje mi sie ze warunki okey tylko ze moze zapozno papu dostaly.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

rs4 ma rację... szybciej będziesz miał zdrowe i dobre plony. Jak zaczniesz teraz to jeszcze 2 plony przed latem byś zdołał zebrać, a jeżeli chcesz jeszcze z nimi powalczyć, to opryskaj je canna cure... powinny trochę odżyć i co najważniejsze, pozbędziesz się robactwa ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zawsze to coś z nich będzie, teraz jak przestawiłeś na HPS powinny ruszyć, w ogóle za późno dałeś im HPSa, i sporo innych problemów, niektóre prawie w ogóle się nie rozwijają, moim zdaniem ziemia jest nie bardzo, i sporo błędów popełniłeś, tak to z automatami jest, jak je uszkodzisz na początku to dalej już nie lepiej nie będzie... 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Kolesio - zrób jak prawi rs4. Ja wyjebałem to co miałem i lece za kilka dni z następnymi.

Człowiek na błędach się uczy. I teraz już nie ma znaczenia czy błąd był po Twojej stronie.

W growie nie chodzi o to by coś tam z nich było , tylko żeby patrząc na rozwój roślin micha się jarzyła za każdym razem gdy się zagląda w boxa :) Bo wkładamy w to czas , jak by nie było kasę , ale najważniejsze jest serducho. I gdy rośliny idą jak blacie w deszczu to właśnie serducho najbardziej doskwiera ;)

 

Ziemie to faktycznie LightMixa zapodaj , bedziesz miał kontrolowane osuszanie podłoża.I będzi git.

Głowa do góry i do przodu :)

 

I nie zgodze się z opinią Vita co do automatów. Ja jak wiesz , miałem teraz pełnosezonówkę po drodze coś poszło nie tak i reasumująć wyszło gorzej jak u Ciebie.

I nie ma znaczenia czy to auto czy fullseason.Coś się zjebie po drodze dojdzie słaba roslina i efekt jak u Ciebie lub u mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+