Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | Super Silver Haze, Super Lemon Haze, Critical+ - BioTabs, AutoPot


Macky

Recommended Posts

Lemony wyglądaja smakowicie :homer:  Poznaliście moc dwu metrowych hazów :D Bez treningu można sobie odpuscic te odmiany chyba że zaczna produkowac 3 metrowe boksy :D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Jak na taki sprzet , nawozy , i pro podejscie to slabienko , takie badyle , duzo miejsca i swiatla sie marnotrawi , a topy tez nie wygladaja zeby mialy z butow wyrywac .

 

Widzę dwie przyczyny

1. Skuteczny zasięg HPS 600W to maksymalnie około 76cm od żarówki.Myślę że szyna mogłaby zupełnie rozwiązać ten problem.

2. Genetyka sativy/Haze w połączeniu z deficytem światła i wysokością roślin wyciągnęła interiody/międzywięzia,

 

Trzeba też pamiętać że to uprawa organiczna glebowa.

 

Nie znam się na tym systemie ale dziwna wydaje mi się tak duża ilość zastosowanego perlitu przy uprawie organicznej.

 

Jeśli to by było możliwe wolał bym wstrzymać się ze ścinką. Odmiany kozackie muszę kiedyś mieć.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Widzę dwie przyczyny

1. Skuteczny zasięg HPS 600W to maksymalnie około 76cm od żarówki.Myślę że szyna mogłaby zupełnie rozwiązać ten ptoblem.

2. Genetyka sativy/Haze w połączeniu z deficytem światła i wysokością roślin wyciągnęła interiody/międzywięzia,

 

Trzeba też pamiętać że to uprawa organiczna glebowa.

 

Nie znam się na tym systemie ale dziwna wydaje mi się tak duża ilość zastosowanego perlitu przy uprawie organicznej.

 

 

 1 Szyna przy takiej szafie to podstawa 600w jest dobre w szafie 120x120.

2 Nieprzycinane Hazy w boxach to nieporozumienie,, Top'ping na 3 pietrze  i mialy by po 130cm z 6,8 badsami na rownej wysokości.

 

Taka ilosc uzytego perlitu jest juz przetestowana przez producenta. W tym systemie gleba jest praktycznie caly czas mokra  wiec duze napowietrzenie to kluczowa rola perlitu!

Polecałbym 3 krotne wylaczanie systemu na 5 dni zeby dobrze wysuszyc glebe i napowietrzyc korzenie! 

 

Ja za pierwszym razem tez nie mialem rewelacyjnych wynikow w boksie o takich wymiarach i 2 x 600w Na bledach sie czlowiek uczy szkoda ze najskuteczniej na wlasnych niz cudzych  ;)

Paleni i tak bedzie duzo  wiec smacznych hazeów  :D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+