Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 400W | White Widow x Big Buda, Mass Monster


Recommended Posts

Siema 

 

No to UP 

 

Dzień 86/65 FLO

 

 

No to zaczynamy :) 

gallery_41975_859_376235.jpggallery_41975_859_1307853.jpggallery_41975_859_3405730.jpggallery_41975_859_2409674.jpggallery_41975_859_3197493.jpggallery_41975_859_35924.jpg

 

 

Jedna dochodzi szybciej , może to przez radykalny triming liści kiedyś tam :) 

Inne jeszcze się szronią , włoski jeszcze w wiekszości białe u tej największej.....mam nadzieje że dojdą wszystkie w tym samym czasie , bo trza będzie gdzieś to suszyć :) mam nadzieje że się podobąją moje damulki :)

 

z tej jednej co najszybciej doszła wczoraj ściąłem 30gm mokrego   :harvest: ....i poszło na próbę się suszyć , chciałem wiedzieć jak będzie smakować ścięta wcześniej , wkońcu to mój pierwszy Raz , więc próbuję......

 

To by było na tyle dziś 

Pozdro wszystkim  :puff: 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a powiedz mi proszę jak to jest z tymi przytopowymi które wystają z topów czy ja je mam urywać równo z topem czy one juz mogą zostać , wszystkie które moje nożyczki dosięgły ku łodydze są obcięte ale te wrośnięte w topy ....co z nimi , pozbyć się ich czy zostają już tak jak jest ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Liście powinno się wycinać jak najdokładniej, najlepiej zaglądać do topa i wycinać razem z łodygą liścia ale... można je też po prostu przyciąć z wierzchu i też będzie dobrze :) Powycinaj sobie jednego dużego topka tak dokładniej i później będziesz miał porównanie jakościowe :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+