Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Hash Monster


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

3 rośliny mają przezroczyste triochimy i 70% białych tych włosków jedna roślina ma 90% brązowych włosków i triochimy bardziej mleczne

A hash monster to wgl chyba 95% ma białych włosków i triochimy przezroczyste

Chyba, że mam problem z odróżnieniem mlecznych od przezroczystych :) wieczorem postaram się porobić zdjęcia dużo precezyjniejsze

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Zwinalem wszystko wy******m wszystkie nawozy itp resztę pochowalem, od okolo tygodnia jeżdżą k0 za mną, wczoraj mnie trzepali, zdjęcia powrzucam sprzed sciecia jednego krzaka więcej nie udało mi się zrobić

Szyszki zapakowalem do plastikowych koszyczkow z otworami i dałem je na działkę jest tam w altanie ok 15 stopni, buchy z pierwszego krzaka były już wysuszone i są aktualnie w sloikach tez na działce, kopią strasznie mega smiechojeby i relaksujące :P dziękuję wszystkim za pomoc jutro wrzucę fotki lub dzis

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przykra sytuacja, oczyść chatę ze wszystkich nielegalnych bałaganów, nawet płyty cd i mp3 z kompa. Jak nie znajdą tego czego będą chcieli to przeszukają Ci kompa byle by coś znaleźć. Zdjęcia wrzuć na forum i skasuj z kompa, usuń wszystkie cookies razem z hasłami do kont. Zawsze to będziesz spokojniej spać. Nie noś nic przy sobie i na działkę za często nie choć. Baw się z nimi i choć specjalnie koło nich :) Udawaj przykładnego obywatela, poza tym sprawdź znajomych którzy coś wiedzieli, bo któryś z nich niestety sypie...  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+