Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Uprawa konopi OffTop - zadaj dowolne pytanie na temat uprawy - stary temat


Scooby-Doo

Recommended Posts

  • Replies 495
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość DonOmen

o lumenach sie nie wypowiem bo takich zarowek nie uzywalem ale te butelki napewno jeszcze zmniejszaly nat, sw. , ale jak juz maja powietrze to sie nie przejmuj zbytnio, widac ze cos idzie.

twoja operacja pewnie im zaszkodzila, ja bym zrobil troche inacze tak na przyszlosc

1 zostawic miejsce na ziemie do podsypania

2 ale jak juz sie tak stanie to wyciagnac cala roslinke z donicy i delikatnie zebrac nadmiar ziemi (od spodu oczywiscie) i posadzil bym ja spowrotem. w ten sposob widzac korzenie. :D  a co do wilgotnosci to radz sobie jak mozesz :D  nawet wylaczenie wetylacji raz na jakis czas ci ja podniesie( jezeli jest)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam 

 

Nasionka 12 h w kielichu i od 36h na wacikach, nasiona od Barneya i Dinafem juz puscily kielki natomiast dwa nasionka od Wielkiego Buddy otworzyly sie 18 h temu i wygladaja jak srajacy kleszcz ... jakby tam w srodku nic nie bylo; powiem jeszcze, ze jakio pierwsze poszly na dno w kieliszku (po 3 godzinach).

 

med_gallery_42276_953_495767.jpg

 

Powinienem sie martwic czy to normalne ? a moze im troche dopomoc ?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To jeszcze i tu, bo coś jest ewidentniedo dupy. Mam wrażenie, że na części gleby pojawiła się pleśń. W jednej doniczce jest to szczególnie wyraźne, tym bardziej, że i listki górnego piętra nie wyglądają jak u siostrzyczek, tylko są lekko poskręcane. Jak to szczęście ratować? W każdej doniczce jest ten biały nalot, tyle, że w niektórych tylko na pojedynczych grudkach, a w ostatniej- jak na załączonym obrazku- sporo tego.

 

 

gallery_42265_1028_383875.jpg

gallery_42265_1028_902962.jpg

gallery_42265_1028_748552.jpg

gallery_42265_1028_1274564.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+