Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Uprawa konopi OffTop - zadaj dowolne pytanie na temat uprawy - stary temat


Scooby-Doo

Recommended Posts

Witam mam pewien problem z jedna z moich 2 nn a mianowicie lisc (usechl?)

DSC02254

DSC02253

DSC02252

DSC02251

 ta osstatnia jest zdrowa są w takiej samej ziemi z dodatkiem pkn glinki i nawilzacza do pikowania i ukorzeniania pomidorow nie nawozona jeszcze dzis mam zamiar podac Biohumus czego to moze byc wina? dodam ze roslinki maja po tygodniu lecz przez moja glupote wydluzyly sie na patyki wiec podsypalem pod liscie i jade dodam ze od poczatku ta roslina miala cos nie tak z tym lisciem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 495
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witaj! jeszcze takiego przypadku nie mialem... ale wyglada jak by miala za mokro w tej ziemi... korzen mogl przygnic... jak podlewasz w tym stadium rozwoju to 100 ml do okola rosliny wystarczy co 3 dni... nie lej jeszcze po calej donicy... ciezko pozniej sie pozbyc nadmiaru wody... 

duga sprawa, moze lampa zaczela je jarac( ale raczej nie) jakie oswietlenie ja jaka odleglosc??? 

 

napisales ze masz ziemie all mix, czyli pelna nawozow... podlewajac w tak duzej ilosci aktywujesz w niej duza dawke EC. na poczatku podlewaj czesciej ale mniej...

 

Ale moge sie mylic!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 a wiec sprawdz ph wody, czytalem o tej ziemi i ona trzyma dobrze wilgoc... az za dobrze... ja mam teraz ziemie Canna pro i Bio-bizz all mix. i juz widze kolosalna roznice... canna trzyma wilg przez min 5 dni a all mix potrzebuje czestszego nawadniania! ale nie nawazania...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam ostatnio miałem problem z roślinką a mianowicie z tą:

DSC02252

a oto ona teraz:

DSC02264

wydaje mi się ze wychodzi powoli z tego wiec powinno byc wszystko ok i jeszcze takie pytanie male mam jak wedlug was wygladaja te sadzoneczki wszystko z nimi ok? nie za wolno rosną? mają juz po 2tyg od wyjscia z ziemi a oto i one:

DSC02264

DSC02263

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+