Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Open Seed - Seedbank Trawka


Gość Trawka Store

Recommended Posts

Witam to i ja sie zglosze do tego zacnego osa

oczywiscie indoor hps 400

pestki jakie bym prosil to auto mega bud nieznam a z checia bym poznal

jak bym zostal wybrany to moje plany by zostal pokrzyzowane hehe

oczywiscie fotorelacja będzie przeprowadzona od a do z

link do ukończonej i trwającej jak i fotę boxa dorzucę pod wieczór z racji ze jestem w pracy

pozdrawiam

glock

ps jeszcze pytanko po ile pestek przewidujecie na osobe

ta wiadomość jest dla mnie bardzo wazna

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Trawka Store

Zgłaszających bez zakończonego growloga niestety nie bierzemy pod uwagę, ważne dla nas jest także w jaki sposób użytkownik przeprowadził growloga.

Ilość nasion do przetestowania: 2 nasiona jednej odmiany, z puli jest do wyboru każdy rodzaj nasion, uważamy że jest to wystarczająca ilość nasion do przetestowania.

Pamiętajcie że warunkiem otrzymania tych nasion jest rozpoczęcie growloga w ciągu miesiąca od otrzymania pestek.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no wlasnie hehe

 

Nie braliśmy wcześniej pod uwagę out-door, aczkolwiek w ciągu 3 tygodni damy Ci odpowiedź

i

 

BA+ON którą odmianę/odmiany chciałbyś sprawdzić na outdoor ?

hehe jesli nie z tych co wypisalem wczesniej

to z tych co macie to domine i power kush (zdaja sie miec najszybsze flo i najwiecej indi)

ewentualnie jeszcze amnesie auto

za 3 tygodnie koniec osa? czy jakies inne pestunie maja dojsc?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Trawka Store

Za około dwa tygodnie podejmiemy decyzję co do outdoorów, za około 3 tygodnie zakończenie, dokładne daty podam za około 2 tygodnie. 

Wraz z zakończeniem rozsyłamy paczki. 

 

Z czasem będziemy powiększać ofertę. Możliwe że dołączyć jeszcze jakaś odmiana przed zakończeniem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam

to jeszcze raz ja

 

obiecana fotka

 

 

gallery_40556_459_633957.jpg

 

 

 

link do zakonczonej

 

 

http://trawka.org/topic/32054-cream-carmel-gk-sdognesia-x-arne-x-congolese-double-gold/

 

 

link do goracej lini

 

 

http://trawka.org/topic/32615-1m2400norden-seeds-i-maxgrow-u-glocka-w-kurniku-czyli-historia-automatow/#entry378500

 

 

termin do sprawdzenia pestek pasuje 

prosił bym

auto mega bud

dziekowa

pozdro

glock

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam! Chętnie spróbowałbym odmian Lovender Haze, i critical+. Link do growloga http://trawka.org/topic/31929-amnesia-skunk-ducks-foot-cour-ruder-x-ak47-nemensis-x-colormatic-cfl-6x23w/  W boksie świeci  HPS 70w  zaraz po skonczeniu obecnej uprawy startuje z nową oczywyście tym razem na lepszych nawozach i ziemi.  Mam nadzieje ze sie nadam hehe . 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość Trawka Store

Howhigh i Glock proszę o podesłanie danych do wysyłki oraz jakie odmiany i ile roślin jesteście w stanie zmieścić w boksie, na adres: bok[małpa]trawka.org

Glock wiem że wystartowałeś, więc na spokojnie będziesz miał już gotowy pakiet na następne.

Howhigh widziałem musiałeś ściąć przedwcześnie, jeżeli sprawa się poprawiła i będziesz leciał z następnym to pisz śmiało.

 

Z outdooru rezygnujemy, chodzi nam o pokazanie co roślina potrafi, a w Polsce outdoor to niestety czysta loteria. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym, kończymy możliwość zgłaszania się.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ooo  fajnie bardzo fajnie i znowu pokrzyzowanie planow hehe

co do adresu to mysle ze na pw by było lepiej chyba ze

cos zle zrozumiałem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+