Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Plazma 300W / HPS 600W | Super Silver Haze


Recommended Posts

Na growshopie trawka jest 5W, myślę że te dwa waty dały by rewelacyjny rezultat. Ale 3W też dają radę, można opuścić ją niżej i normalnie działać przy roślinkach. 

Uważajcie na tanie podróby w supermarketach, normalne halogeny lub diodowe z zamalowanym na zielono szkiełkiem ochronnym, niby świeci na zielono a po bokach daje normalne siwiało. Roślinki w nocy poprzestawiałem, by powyginały się teraz w drugą stronę :) Warzyw się pozbyłem z boksa. 

Ustawiania winga według tabelki spliffa 

gallery_2_307_320634.jpg

Plazmę trzymałem około 35 cm od szczytów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No właśnie doczytałem dwie strony wcześniej co to za butla. Myślałem że to może jakiś gaz wspomagający plazmę(dziwny pomysł, ale nic jeszcze nie czytałem o zasadzie działanie plazm i stąd taki pomysł :) . Czy z tą butla CO2 to pierwsza taka uprawa, czy już kiedyś testowaliście coś takiego i faktycznie pomogło to rośliną w rozwijaniu się? Jak dobra liście stężenie? Liczy liście jakoś wymaganą ilość CO2 dla liczby roślin, czy może objętości growboxa lub wydajności wentylatora, czy tak na oko?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+