Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Marsz Wyzwolenia Konopi 25 Maja 2013


Gość Unlite

Recommended Posts



 

 Marsz Wyzwolenia Konopi 2013

 


 

Mam (za)szczyt zaprosić Was na 10- Jubileuszowy Marsz Wyzwolenia Konopi. Line up będzie poteżny, pogoda piękna. Frekfencja zależy od nas, ale mam nadzieje że się w centrum nie zmieścimy  :rolleyes:

 

 

Zmieńmy razem chore prawo, które z roku na rok osłabiamy od samych fundamentów. !

 

Więcej info już wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wszystko fajne, piekne. Na serio, zawsze stoje po stronie ludzi ktorzy sie organizuja by cos zrobic, ale powiem brutalna prawde z wlasnego doswiadczenia bliskich mi osob. Nazywam ten marsz: Pokaż ryja, a my gwarantujemy ci wjazd na chate po jakims czasie...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bardzo chetnie wybralbym sie na ten marsz, bo inicjatywa jest swietna. Niestety boje sie tylko, ze bedzie on wygladal jak ten na ktorym bylem ostatnio - ponad polowa uczestnikow, to byli albo dzieci do 16 lat, albo najebane drechy ( nie mam nic do ludzi, ktorzy nosza dres, sam go nosze  bo jest wygodny i cieply ;) ) ktorzy czesciej robili wjazdy na policje niz powtarzali hasla prolegalizacyjne.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+