Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W | Jack Herrer, OG Kush, BlueBerry, White Widow x Big Bud


MonkeyD.Luffy

Recommended Posts

Dobra najpierw troche nadgonie fotkami z 22 dnia zycia plantow.

 

DZIEN 22

 

Liscie roslinek

 

22

222

 

Wszystko razem

 

All

 

WWxBB

 

WWxBB 22

 

OG

 

OG 22

 

 

JH

 

JH 22

 

BB

 

BB 22

 
Teraz tak... Wrzucam pare fotek ktore ukazuja stan niektorych lisci, roslinek itp itd. Nie wiem czy chodzi po prostu o nisko wilgotnosc i wszystko jest ok czy moze cos jest przesadzone wiec jesli ktos sie dopatrzy czegos zlego dajcie znac ;) Ogolem OG troche nie chce sie rozwijac, caly czas malutkie odrosty ma moze jakies porady ? BB tez nie leci za szybko ale to moze chodzi o geny. Nie wiem wiec jak ktos moze cos dodac to dzieki z gory :D

 

DZIEN 24

 

WWxBB

 

WWxBB 24

WWxBB 24 Liscie

WWxBB 24 Liscie 2

 

OG Kush

 

OG 24

OG 24 Liscie

 

BB

 

BB 24

BB 24 Liscie

 

Jack

 

JH 24

JH 24 Liscie

JH 24 Liscie 2

JH 24 Liscie 3

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1.jakie masz pH wody ktora podlewas?

2.jaka iloscia?

3.jaka czestos podlewania sosujesz?

4.czy dajesz nawozy jakie i ile?

na moje to na przed przed ostatnim i przed ostatnim zdjecu

widze jasniejsze dolne liscie i jeszcze jasniejszcze na nich plamki

tak jakby jakies robale wcinaly ci liscie. przedziorki czy inne mszyce.

co ty na to?

acha i jakos te liscie wygladaja podobnie.

jh powinien miec liscie znaczaco rozniace sie ksztaltem odreszty(czy sie myle?).

od kogo masz pestki?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. PH nie wiem, musialbym sprawdzic ale nie wiem jak wiec musze poszukac jak to zrobic

2. Ilosc... przy kazdym podlaniu jeden plant gdzies 1-2 szklanki wody dostaje ... zalezy.

3. Podlewam raz na 2-3 dni bo maja naprawde sucho i gorze doniczki i na dnie

4. Stosuje Medi One nawet pisalem kiedy konkretnie dostawaly , najpierw dostaly troche ponad szklanke dawki okolo 3ml to bylo 14 dnia, potem  dostaly troche ponad 2 szklanki 4 ml po tygodniu.

 

Ostatnie zdjecia JH to powiem tak, dwa pierwsze liscie z tymi plamkami sa tylko troche jasniejsze  ale nie za duzo od glownych lisci na szczycie, na trzecim zdjeciu sa wlasnie takie troche zolte liscie. Co do robactwa to sam nie wiem... nie dostrzeglam tam ani jednego robaka czy czegokolwiek a siedze codziennie troszke przy nich. Od teraz bede patrzyl uwazniej moze to to.

JH ma liscie rozniace sie ksztaltem. Bardziej Indica grube paluchy niz reszta wiec to po prostu na zdjeciu chyba nie widac dobrze .

 

Pestki seedbank trawka wiec to jest pewniak :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pH narazie sprawdzic nie moge, ale za niedlugo bede miec paski lakmusowe wiec podam ale woda narazie tamta co podlewalem nie podlewam, wogole narazie nie podlewam i nie wiem kiedy w sumie znow zaczne... planuje kranowka, juz lezy pare baniaczkow otwartych zeby sie odstaly. Zrobilem wiecej LST dziewczynka i cos widze postep maja coraz wiecej nowych szczytow no i jakos to idzie... Ogolnie planuje na flo przelaczyc 30-31 dnia i jak sie uda zrobie jeszcze siatke dla kazdego krzaczka.

 

DZIEN 26

 

WWxBB

 

WWxBB 26

WWxBB 26 lisc

 

BB

 

BB 26

 

OG

 

OG 26

 

JH

 

JH 26

JH 26 lisc

JH 26 lisc 2

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

na moje niedoswiadczone oko pH  wody za niskie.

ja mialem niskie. niezuwazylem ze brita zjezdzala mi wode ponizej 6,5

i wygladalo calkiem podobnie. ale woda przewaznie ma pH zawysokie

wiec skikaj po papierki lakmusowe albo testy kropelkowe do akwarium

chyba ze masz rzeke albo jezioro blisko to beebok zawsze poleca taka wode

i masz z banki regulacje i mierzenie (choc ja tego nie testowalem)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ehh... no nie wiem. papierki bede mial na dniach wiec sprawdze, dostep do wody z jezior czy rzek tez mam wiec zobaczymy. Ale tak sie kurde martwie bo nie wyglada to tak jak na innych GL. Cos wolno sie strasznie rozwijaja, w sumie maja duzo tych odnog ale nie chca sie pnac i pnac dalej i mocniej... ale tak sobie mowie ze to w sumie nie bedzie mialo duzego znaczenia jesli bym zrobil te siatke i jak przelacze na flo to powinno byc ok, mam racje? bo mnie to strasznie meczy, az zasnac w nocy nie umiem :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+