Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W | Jack Herrer, OG Kush, BlueBerry, White Widow x Big Bud


MonkeyD.Luffy

Recommended Posts

Tak, wwxbb najbardziej :) co do oczek siatki... czy ja wiem czy za duze? 4 cm to nie jest duzo chyba :D No ale dziewczynki ida do gory pokazaly juz plec wszystkie i jest ok ! :) Na ostatnim zdjeciu jest golwny szczyt WWxBB i wlasnie tutaj nie wiem co jest grane bo jak zobaczycie liscie nie wygladaja tak jak powinny ale nigdzie sie nie spotkalem jeszcze z takim czyms wiec jesli ktos wie czemu tak wygladaja to z mila checia poczytam :)

 

DZIEN 47 FLO 18

 

WWxBB

 

WWxBB 18 F

 

JH

 

JH 18 F

JH 18 F2

 

OG

 

OG 18 F

 

BB

 

BB 18 F

 

Wszystko i glowne szczyty

 

DSC04350

DSC04351

DSC04352

DSC04353

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

co mnie przeroslo bo troche nie rozumiem ?

 

to ze nawet siatke trzeba umiec uzywac... nalozyles ja, i myslales ze to starczy? opozniles wzrost jedynie, a reszte domysl sie sam do czego sluzy siatka.....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to sciagne siatke jutro albo pojutrze jak znajde chwile czasu, to po pierwsze.

Po drugie z tego co wiem i co wyczytalem siatka jest po to zeby utrzymac wszystkie pedy na tym samym poziomie, wiem ze u mnie nie jest to perfekcyjnie wszystko tak jak byc powinno ale tez nie oczekuje od siebie tego ze moje rosliny z poczatku beda wygladaly jak te od chwasta.

Twoj post hi2per jest co najmniej nie na miejscu bo naprawde nie potrzebuje sarkastycznych rad typu "domysl sie".

Od poczatku pisze ze jesli cos jest nie tak i jesli ktos ma czas to z checia przyjme kazda pomoc. Rosliny moze mnie przerosly choc nadal dokladnie nie wiem dlaczego ale chyba pytanie o co chodzi konkretnie uciulanemugiecikowi zeby zrozumiec co zrobilem/robie zle zeby to moc naprawic i nastepnym razem zrobic lepiej nie jest czyms ignoranckim czy zlym?
..........

 

DZIEN 50 FLO 21

 

WWxBB

 

WWxBB F21

WWxBB F21 2

 

JH

 

JH F21

JH F21 2

 

OG

 

OG F21

OG F21 2

 

BB

 

BB F21

BB F21 2

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+