Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | Jack Herrer, OG Kush, BlueBerry, White Widow x Big Bud


MonkeyD.Luffy

Recommended Posts

Temperatury narazie nie moge sprawdzic bo mi bateria sie gdzie zgubila.... Mam chyba problem z Jackiem, tak jakos... marnie wyglada. Liscie slabe opadaja. Dzisiaj juz podleje bo mialy przerwe chyba 4-5 dni, ale najpierw poczekam co poradzicie, myslalem zeby jutro przelaczyc na flo juz i zrobic siatke. Jak myslicie?

 

DZIEN 28

 

WWxBB

 

WWxBB28

 

JH

 

JH 28

 

OG

 

OG 28

 

BB

 

BB 28

 

Wszystko

 

All togather

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Fim robilem ale nie wiem czy mi wyszedl, zrobilem tak jak na wszystkich filmach instruktazowych i zdjeciach gdzie obciac no ale nie wiem. Co do trzymania wega to problem polega na tym ze im dluzej bede trzymal na wegu tym krocej bede mogl miec flo bo niestety mam ograniczony czas a z moich wyliczen jesli 31 dnia zmienie na flo to akurat pownienem miec troche zapasu. Co do powierzchni... no jakos one nie chca sie rozwijac, nie robiac sie wieksze te szczyty ... dluzsze ... i nie wiem czemu ale jest ich duzo, zobacze czy da cos ta woda

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no wiec wczoraj przelaczylem na flo czyli weg trwal 30 dni. Przedwczoraj dalem im nawozu dawke 7ml okolo . Mysle ze ida coraz lepiej, probuje je utrzymac na jednym poziomie i dzisiaj bede robil chyba siatki albo jutro wiec zobaczymy. Troche BB ma brazowe koncowki ale mysle ze to tylko przejsciowe i nic powaznego z tym sie nie bedzie wiazalo.

 

DZIEN 32 2 FLO

 

BB

 

BB 2f

 

OG

 

OG 2f

 

JH

 

JH 2f

 

WWxBB

 

WWxBB 2f

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

W koncu znalazlem czas zeby doslac zdjecia. Teraz juz powinny dosc regularnie i czesciej leciec. Roslinki leca wydaje mi sie dobrze, dalem siatke dzisiaj juz i musialem ja dac przy samej doniczce, troche to skomplikuje sprawy no ale zobaczymy jak z tym bedzie potem. Jutro chyba pierwszy raz dam Massive.

 

Dzien 44 Flo 14

 

WWxBB

 

WWxBB 14f

 

JH

 

JH 14f

 

BB

 

BB 14 F

 

OG

 

OG 14f

 

All

 

alllll

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+