Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W | Jack Herrer, OG Kush, BlueBerry, White Widow x Big Bud


MonkeyD.Luffy

Recommended Posts

wszystko wporzo tylko szkoda, że dół Ci tak szybko pada.
Chyba troche azotu brak jak i magnezu zdaje mi się, góra wygląda wporządku bez popalenia także nic innego jak niedobór nie przychodzi mi do głowy.
Możesz też za często i zbyt mocno przesuszać planty efekt będzie podobny roślina zacznie gubić szybko dolne liście w podobny sposób.
Dobrze jakbyś jakoś zaczął reagować bo flo się tak na prawdę dopiero rozpędza.
pzdr.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzis dopiero dodaje nowe fotki bo nie mialem dlugo dostepu do netu i w sumie roslinek tez, byly podlane ale tylko tyle wiecej czasu nie bylo. Cos OG troszke opadl, ale nie wiem czy leci ok czy nie. Topy sa strasznie twarde i juz kruche w porownaniu z reszta. Jakas opinia czy jest ok ?

 

DZIEN 88 Flo 58

 

WWxBB

 

WWxBB F58

WWxBB F58 2

 

OG

 

OG F58

OG F58 2

OG F58 3

 

BB

 

BB F58

 

JH

 

JH F58

JH F58 2

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hehe jeszcze 10 max 20 dni i pewnie harvest bedzie.

moze ostatni raz nawozy i woda juz do konca :D

i tak w jednym czasie wszystkich nie zetniesz. nie beda chcialy konca rownoczesnie

sprawdz w seedfinderze dla pewnosci swoje pechy i bedziesz lepiej wiedzial kiedy sciac.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Od tygodnia leje sama wode ale ogolnie jestem troche zmieszany bo nie wiem kiedy zrobic flush, nastepne podlanie chce dac finishera. Mysle ze potrzymam dziewczyny jeszcze tydzien lub dwa ale nie jestem pewien chyba ze lepiej kose zrobic np OG juz ?

 

DZIEN 95 FLO 65

 

WWxBB

 

WWxBB 65f

 

 

OG

 

OG 65f

OG 65f 2

OG 65f 3

 

BB

 

BB 65f

BB 65f 2

BB 65f 3

BB 65f 4

 

JH

 

JH 65f

JH 65f 2

JH 65f 3

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

flush to ostatnie co lejesz.  finisher coprawda nie stosowałem ani nic takiego wiec pewnoscie nie mam ale z tego co kojarze to je się daje przed flushem, sa tez preparaty które się daje do flusha.  w każdym razie po flushu nawozow już się nie daje bo to się mija z celem, chodzi o wyplukanie wszystkiego z gleby żeby roslina przetrawia zapasy które ma w sobie, co daje lepszy smak i zapach koncowy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+