Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W | Jack Herrer, OG Kush, BlueBerry, White Widow x Big Bud


MonkeyD.Luffy

Recommended Posts

Ogólnie to miałem zła wodę od początku dlatego wszystko nie jest zapełnione bo trochę nie chciały się rozwijać jak powinny a nie moglem wega przedłużyć bo mam ograniczony czas i niestety nie mogę sobie pozwolić żeby rosły np miesiąc dłużej. Szczyty tez wyrównałem na tyle ile moglem, większość głównych i największych szczytów są na poziomie tym samym bądź bardzo bardzo przybliżonym prócz tych które są jeszcze pod siatka no ale jak mowie nie moglem już czekać a te malutkie odnogi nie chciały rosnąc bo tak jakby wszystko szlo w te "główne". Ogólnie cały czas staram się je kontrolować jeśli mam możliwość i wyrównywać ich poziom. Siatka pomaga mi to utrzymać mniej więcej na tym samym poziomie wiec teraz się zapytam asekuracyjnie czy zostawić ja czy jednak wywalić i regulować wszystko za pomocą drutu?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hello, co ja bym mogl napisac dzis.... wszystkie szczyty sa mniej wiecej na tym samym poziomie juz mala roznica zostala tylko glowny szczyt WWxBB wyskoczyl w gore. Ogolnie na tym zdjeciu JH wyglada troche marnie ale to dlatego bo cholera spija strasznie duzo wody ale juz podlany jutro dosle lepsze zdjecie jak lepiej wyglada. Zastanawiam sie czemu rosliny nie chca za bardzo w gore isc, musze to po prostu wyczekac i w koncu skocza ?

 

DZIEN 57 FLO 27

 

WWxBB

 

WWxBB F27

WWxBB F27 2

 

JH

 

JH F27

 

BB

 

BB F27

BB F27 2

 

OG

 

OG  F27

OG F27 2

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Limity mam juz zniesione, dzieki :)

 

Roslinki nie sa duze, no niestety za bledy trzeba placic ale nastepnym razem bede wiedzial juz wiecej wiec i tak jestem zadowolony ze nie wygladaja tragicznie :) O dziwo, czasami tylko lekko czuc od boxa ladna won, choc czasami jak przywali to az sie czlowiek lepiej czuje, OG ma najlepszy zapach wedlug mnie, tak jakby... lekko owocowy :)

 

DZIEN 65 FLO 35

 

WWxBB

 

WWxBB 35f

WWxBB 35ff

WWxBB 35ff 2

 

JH

 

JH 35f

JH 35ff

 

BB

 

BB 35f

BB 35ff

 

OG

 

OG 35f

OG 35ff

OG 35ff 2

OG 35ff 3

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

idzie dobrze pelno bialych wlochow wiec jeszcze popuchnie i moze na polowe palenia jeszcze nie patrzysz :D

dobra temp, dobra wilg , swiatelko, woda i papu. cierpliwie czekaj nie trzes sie nad nimi bo nadgorliwosc gorsza...

jeszcze raz cierpliwie czekaj a odwdziecza sie po 100kroc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+