Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | Jack Herrer, OG Kush, BlueBerry, White Widow x Big Bud


MonkeyD.Luffy

Recommended Posts

i co mowilem? hehe

no dokładnie. a ten listek trochę krzywy, a to łodyga się odgina, a to jakaś plamka, a to jakiś robaczek-sraczek (choć uprawiając na kokosie nie ma takich jazd z kolonizacja przez owady).... a w ch*j z tym.  Zobaczysz za 4 tygodnie jak już na to nie będziesz zwracał uwagi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

!!! KAŻDY dosłownie KAŻDY owad jest małym wstrętnym i obrzydliwym robakiem !!! ;)

Nie każdy! Są też DUŻE, wstrętne i obrzydliwe.  :laugh:

 

Nie chce spryskiwac dlatego sie pytam bo nie wiem czy jest ten hujek maly moze sygnalizowac problem czy nie !!!!!!!!

Ja bym spryskał benzyną i podpalił! :P To sygnalizuje problem - zwie się nadopiekuńczość początkującego. ;)

Ale spoko, bo przez to przechodziła większość z nas i może nawet dobrze - wtedy dokładniej przygląda się roślinom i najwięcej się o nich uczy. :)

Proponuję co jakiś czas zrobić fotkę bez HPS (oczywiście nie przerywając ciemni) albo spróbować ustawić balans bieli, żeby kolory były zbliżone do rzeczywistych.

Wtedy łatwiej będzie ocenić ewentualne zmiany kolorów liści.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@monkey - wyluzuj trochę chłopaku, bo zawału dostaniesz. Żeby nie było - też tak miałem przy pierwszych uprawach hehehe. Czy ty przypadkiem już tych maleństw nie nawozisz?????
no dokładnie. a ten listek trochę krzywy, a to łodyga się odgina, a to jakaś plamka, a to jakiś robaczek-sraczek (choć uprawiając na kokosie nie ma takich jazd z kolonizacja przez owady).... a w ch*j z tym.  Zobaczysz za 4 tygodnie jak już na to nie będziesz zwracał uwagi.

 

Ja nie panikuje, tylko się pytam dlatego ten GL założyłem ale tez wiem ... masz racje trochę może za bardzo się spinam :D Jeszcze nie nawoże, planowałem tak 14-15 dnia

 

Nie każdy! Są też DUŻE, wstrętne i obrzydliwe.  :laugh:

 

Ja bym spryskał benzyną i podpalił! :P To sygnalizuje problem - zwie się nadopiekuńczość początkującego. ;)

Ale spoko, bo przez to przechodziła większość z nas i może nawet dobrze - wtedy dokładniej przygląda się roślinom i najwięcej się o nich uczy. :)

Proponuję co jakiś czas zrobić fotkę bez HPS (oczywiście nie przerywając ciemni) albo spróbować ustawić balans bieli, żeby kolory były zbliżone do rzeczywistych.

Wtedy łatwiej będzie ocenić ewentualne zmiany kolorów liści.

 

No tak, Duże tez :D

 

Co do tego robaka to po prostu wcześniej jak czytałem trochę to widziałem ze ludzie przez nie mieli robaki a nie wiedziałem czy to może być poważny problem (bo u niektórych był) czy po prostu to olać dlatego się pytam, nie śmiejcie się ze mnie :(:P :P

 

Fotki właśnie zrobiłem jak chciałeś pierwsza z każdej roślinki zawsze obok boxa gdzie trochę światło padało z lampa, druga w tym samym miejscu bez lampy a każda trzecia obok boxa w ciemnym miejscu strzelona.

 

DZIEN 12

 

OG

 

post-38499-0-40014000-1363099644_thumb.jpost-38499-0-20573000-1363099651_thumb.jpost-38499-0-62767900-1363099657_thumb.j

 

WWxBB

 

post-38499-0-94777500-1363099664_thumb.jpost-38499-0-76889600-1363099671_thumb.jpost-38499-0-13217700-1363099679_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieki Bebook za porade, na pewno skorzystam, jutro dziewczynki dostana pierwsza dawke Medi One a dzisiaj zaczalem czuc juz lekki przyjemny zapach :)

 

DZIEN 13

 

Wszystkie razem

 

post-38499-0-46213600-1363222450_thumb.j

 

Jack Herrer

 

DSC04257

 

Blueberry

 

DSC04258

 

OG Kush

 

DSC04260

 

White Widow x Big Bud

 

DSC04261

Hmm... mialo byc wiecej zdjec ale nie moge juz wogole ich dodawac ani do tego posta ani do zadnego innego, wie ktos czemu?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@monkey - ja jak pierwszy raz rozcieńczyłem MediOne z wodą to myślałem że pawia puszcze, a moja jak weszła do mieszkania to walnęła prosto z mostu : ale się zesrałeś :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+