Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | Jack Herrer, OG Kush, BlueBerry, White Widow x Big Bud


MonkeyD.Luffy

Recommended Posts

@baton i @hi2per co do temperatury to normalnie mialem okolo 28-30 ale w pewnym momencie podroslo do 37 bo znizylem lampe do 15 cm w pionie bo wlasnie sie zaczely dziewczynki wyciagac i chcialem temu zapobiec a czytalem ze po prostu najlepiej dac lampe nizej ale nie przekroczyc wartosci jaka jest w tabeli ktora wlasnie pokazalicie i tylko troche wentylator wial pod nia. Po tym sprawdzilem w tym temacie (http://trawka.org/topic/2102-poczatkujacy-zieloni-uprawa/) temperature jaka moze miec konopia no i tam pisze cos takiego: "Konopie są rośliną ciepłolubną. Temperatura, w jakiej rosną, waha się od 27*C do 55*C. Natomiast za idealną temperaturę uważa się pośrednią między 38*C a 45*" ... Nie chcialem pytac sie o kazda rzecz na shoutboxie czy "nabijac posty" bo potem wiadomo jak niektorzy na to patrza wiec szukalem na forum  no i to znalazlem... Teraz szybko z urodzin wrocilem zeby sprawdzic czy temperatura jest jeszcze wyzsza ale ku mojemu zdziwieniu pomimo tego lampe dalem jeszcze nizej temperatura to okolo 33*C. Otworzylem troche boxa i podnioslem lampe i zobaczymy czy dalej beda sie wyciagac ale sam nie wiem dlaczego tak sie dzieje :/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sytuacja unormowala sie, temperatura w boxie okolo 28*C, roslinki nie pna sie juz w gore a zaczynaja sie rozwijac. ( najbardziej BB poszedl w gore reszta nie leciala tak mocno)

 

hi2per - na czyms kiedys trzeba sie nauczyc jak co robic, czytalem sporo i wiem ze ten HPS co mam to nie jest super dobry sprzet ale jakos powoli do przodu bedzie szlo z pomoca was tutaj na forum, dlatego tego GL zalozylem

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Podejrzewam, że za mniej kasy byś dostał cool tube'a. Jak chcesz, to przypomnij się do mnie za 2 tyg., to jak będziesz chciał, to na twój koszt mogę ci wysłać mojego za friko( wymiary: l=490mm ; fi 125, z nakładką typu "wings" którą sam zmajstrowałem rozbierając takowy odbłyśnik i dostosowując go do cool tube'a), bo po tym harvescie całkowicie przebudowuję swoją szafę i rezygnuje z niego, a jakoś nie widzi mi się wystawiać go za 50 zl na allegro. Szkoda zachodu. Daj znaka jak coś ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

uhmm to przepraszam nie chcialem zeby tak wyszlo :( wczoraj sie chyba za bardzo na smutno upilem i jakos to zle zrozumialem... Przyklad dlaczego konopie sa lepsze od alkoholu :(

 

a wracajac do tematu, ogolnie tylko BB mocno do gory skoczyla reszta nie jest tak mocno wyrosnieta a dziewczynki zaczynaja sie rozrastac jak powinny, wrzucam kolejne pare fotek :


DZIEN 3

 

WWxBB

 

post-38499-0-15568100-1362326795_thumb.j

 

BB

 

post-38499-0-77646500-1362326798_thumb.j

 

JH

 

post-38499-0-48496500-1362326802_thumb.j

 

OG

 

post-38499-0-56384600-1362326806_thumb.j

 

I temperatura juz lepsza , wilgotnosc postaram sie w najblizszym czasie podniesc

 

post-38499-0-05245900-1362326811_thumb.j

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no wlasnie przed chwila sprawdzilem i sie wyciagaja , choc w sumie wszystkie procz BB stoja juz w miejscu ale BB po pare mm leci do gory, ziemi nie mam i wlasnie myslalem ze zamiast kupic i czekac az przyjdzie to moze wykopalbym i wyciagnal jakby "kostke ziemi z roslinka" na dnie dziury odsypal ziemi i tam wsadzil te "kostke" i podsypal pod liscie ziemia odsypana :) troche mozna sie pogubic w mojej wypowiedzi ale chyba powinniscie zrozumiec, ale jesli to zly pomysl to zamowie ziemi juz dzisiaj. Ogolnie mam jeden In wentylator za wysoko ale rozwiazlem problem (mam nadzieje) tak ze dalem nisko lampe jak wczoraj ale tym razem wygialem odblysnik i powietrze od wentylatorka leci po tym odblysniku i swietnie leci swieze powietrze wprost na roslinki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+