Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W | Mix regularnych


Recommended Posts

takem czul :)

 

zalaczam fotky..

 

ph 

gallery_25364_146_91777.jpg

 

potas

gallery_25364_146_8203.jpg

 

moze to ph nie do konca widac Ale porownaniem moga byc kolory lisci ze zdjecia rosliny z niedoborem potasu..widac roznice golym okiem..

 

prosze o komenty

 

 

 

przybywa dziewczat w rodzinie,jest juz 9 panienek   :zjarany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

moja opinia - zlej ta sprawę. Niedobór jest minimalny. Też tak zazwyczaj mam. Lej dalej normalnie nawozy i tyle. Mnie tak denerwował niedobór fosforu podczas flo. Mało co nie spierd*liłem uprawy. Moim zdaniem planty zawsze będą miały jakiś minimalny niedobór z którym - bynajmniej ja - lepiej się pogodzić, niż kombinować i spieprzyć uprawę.

 

 

patrz jak miałem - zdaje mi się że o to samo ci chodzi:

 

weg:

 

 

 

a co z tego wyrosło, to widać u mnie na GL.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

podaje up-a.

 

minal kolejny tydzien z zycia zielonych pociech. Jest obecnie 11 panien 2 sa niesprecyzowane jeszcze a reszta odpadla bo jaja sobie robili...

leca juz nawozy pelna geba do 3 najmniejszych jescze nie,ale przy nastepnym pewnie psikne.

Jak widac na foto PH polecialo w dwoch roslinach

 

w jednej mniejszej az strasznie kolorami rzuca..robilem pluykanko raz,Jedna sie zbiera po malu..ale ta mniejsza to ciezko ma..Zrobie plukanie raz jeszcze i zaczne z nawozami normalna dawke.moze sie ogarna.Jak nie to pod noz :)

 

Zalaczam foto dla zawieszenia oka.

 

gallery_25364_146_7758.jpg

 

Pozostaly czas uprawy to koniec kwietnia ze scinka wlacznie.. :fly:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie mam miernika.ale raczej za male mają bo azotu nie przyswajają.sprawdze przy nastepnym podlewaniu ph wody i zobaczymy jakie mam.2 lata temu mialem powyzej 7 i musialem zbijac,ale teraz nie wiem.Reszta rosnie normalnie tylko te dwie jakios grymaszą.Domowym sposobem kiedys popiolem z kominka podsypywalem.podnosilo ph dochodzily tez dodatkowy potas i magnez i inne mikroskladniki.Zobacze jeszcze w sklepie dolomit.obym tylko nie musial kupowac paczki 20 kg..haha.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

podaje up-a.

 

Zmierzylem ph wody i jest 6.5-6.6 troche malo.wolalbym w granicach 7.Rozejrze sie za dolomitem dzis jak bedzie mala paka to kupie jak duza to mam to gdzies.

Jest juz 13 panien czyli wszystkie co sa na zdjeciu.Udroznilem troche spody w paru butelkach bo jakby malo powietrza dochodzilo do korzeni bo lisciochy troche ochlapywaly,ale teraz jest juz ok.Podoklejalem tez dziurki w butelkach bo zaczelo sie zielone wdawac tam gdzie swiatlo dochodzilo do korzeni.

 

foto zbiorowe i jednej najwiekszej istoty z ogrodka:)

 

gallery_25364_146_88480.jpg

 

gallery_25364_146_64588.jpg

 

to by bylo na tyle .

 

Komentowac.. :rower:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no wlasnie tez mi to na za kwasne wyglądało, aler itak nie jest tak zle. Nawozy na wega maja itak wyzsze ph to sie powinno wyregulowac, gorzej bo na flo sa kwasne. Jak jest za wysokie ph to jest jasniejsze przy zylkach, a takie zoltawe to kwasica, no i tak jak gadasz, musi byc zawsze duzo dziur zeby nadmiar wody splywal, bo to od przelania rownie dobrze moglo by byc :). ale bardzo fajnie ida jak na 12/12

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+