Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 14W | Super Lemon Haze


lgorek

Recommended Posts

Przypomina mi się historia, kiedy miałem C'99 x SSH cała uprawa zajęła mi pół roku albo więcej :laugh: . Jak to u haze - dłuuuugie flo, a zaindukowanie jego też trochę trwało. Ważne jest tu jak największe zaciemnienie - ja miałem problem z tym i musiałem poprawić pułapki na światło z zewnątrz. Sprawę utrudniało mi też to, że rośliny miały ustawioną noc w ciągu dnia (sytuacja mnie zmusiła).

Piszesz:

co do strychu, to ma on dwa duże okna na samym roku budynku, przez co od samego rana do wieczora jest tam jasno.

Może u Ciebie jest podobny problem? Czasem też nadmiar azotu utrzymuje krzaki na wegu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzień 64 od startu, oraz 46 od przełączenia na FLO i jak widać brak jest jakichkolwiek oznak kwitnięcia. Roślina wygląda tak ponieważ była troszkę przesuszona teraz została podlana, może przetrwa zimie i zakwitnie.

Slh 64 (1)

Slh 64 (2)

Slh 64 (3)

Slh 64 (4)

Slh 64 (5)

Tak więc uwaga na Super Lemon Haze od GreenHouse ponieważ jak widać mija 7 tydzień od przełączenia i brak kwiatków :(

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+